18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

drastyczne wideo

Bestia za kierownicą. Specjalnie przejechał psa busem, wszystko sfilmował

02.06.2019  16:35
Kierowca busa bestialsko zabił psa na drodze
Kierowca busa bestialsko zabił psa na drodze Fot: Facebook/Oleśnickie Bidy

Kierowca busa nagrał, jak w miejscowości Syców znęca się nad psem i zabija go przejeżdżając po nim autem. Drastyczne wideo trafiło do sieci

W miejscowości Syców w województwie dolnośląskim, doszło do okrutnego zdarzenia. Kierowca busa specjalnie, dwukrotnie przejechał psa leżącego na ulicy, a całe zdarzenie nagrał i udostępnił znajomym.

Jeden z nich nie pozostał na sprawę obojętny i film przesłał lokalnej prasie. O sprawie powiadomiona została też policja.

Jestem w posiadaniu nagrania jak mieszkaniec Nowego Dworu przejeżdża samochodem żywego psa, który leżał na ulicy. Na nagraniu jest widoczna twarz oraz znam dane tej osoby - czytamy na portalu MojaOleśnica.pl.

Policja bada sprawę

Funkcjonariusze z Oleśnicy przyznają, że nagranie wstrząsnęło nawet najbardziej doświadczonymi policjantami. Rzecznik komendy w Oleśnicy potwierdza, że zajmują się już sprawą.

Policja otrzymała już kilka zgłoszeń i funkcjonariusze zajmują się sprawą - poinformowała sierż. szt. Aleksandra Pieprzycka.

Czytaj także
Przeczytaj więcej