18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Oprawcy ze Zbąszynka

Szamotuły. Skatowali go za to, że obraził samochód [WIDEO 18+]

05.12.2022  15:01
Brutalne pobicie w Szamotułach
Brutalne pobicie w Szamotułach Fot: Screen

Na profilu na Instagramie „rapera” ze Zbąszynka o pseudonimie Siwy pojawiło się nagranie, na którym widać skatowanego, zakrwawionego mężczyznę. Poza pobiciem, grożono mu śmiercią i kazano całować stopy.

Do zdarzenia doszło prawdopodobnie w okolicach Szamotuł niedaleko Poznania. Młodzi oprawcy podobno pochodzą ze Zbąszynka. Na nagraniu widzimy twarz zakrwawionego mężczyzny, który leży na śniegu. Sądząc po słowach przestępcy, ofiara miała obrazić jego samochód. Na początku każde mu przepraszać i grozi mu śmiercią, jeśli ten zgłosi sprawę na policję.

Jeszcze raz powiesz coś o beemce, bo ciebie k*rwo na taki samochód nie stać. (…) Jak gdzieś to zgłosisz, to ciebie k*rwo zakopię, przyjadę i zakopię, rozumiesz?

- mówi kat.

Później każe całować buty swoich kolegów – przyciska jego twarz do stóp innych osób. Następnie mężczyzna dalej jest niezwykle brutalnie bity i kopany po ciele i głowie. Na kolejnym nagraniu widzimy, jak niszczony jest samochód, który może należeć do ofiary.

Wpadł przez własne nagranie

Policja w Świebodzinie poinformowała, że nie otrzymała zgłoszenia pobicia. O zdarzeniu dowiedziano się dopiero dzięki nagraniu, którym pochwalił się przestępca.

To jednak nie oznacza, że sprawcy pobicia oraz uszkodzenia samochodu mogą czuć się bezpiecznie. Mimo braku zgłoszenia prowadzimy w tej sprawie swoje czynności w celu ustalenia sprawców zdarzenia

- powiedział asp. Marcin Ruciński, rzecznik świebodzińskiej policji.

Zgodnie z najnowszymi informacjami policja już zatrzymała sprawcę, który znany jest lokalnej policji.

To była doskonała praca świebodzińskich policjantów. Jak tylko dowiedzieli się o brutalnym zdarzenia natychmiast zaczęli poszukiwanie sprawcy. Ustalamy również miejsce, w którym doszło do brutalnego pobicia, a z zatrzymanym są prowadzone czynności. (…) To mieszkaniec regionu Zbąszynka. Mamy przypuszczenia, że ten haniebny czyn miał miejsce w regionie Szamotuł. Jeśli te informacje się potwierdzą – sprawę będziemy przekazywać policji z Wielkopolski. Nadal nie znamy jednak pokrzywdzonego.

- mówi podinsp. Marcin Maludy, rzecznik lubuskiej policji.

Nagranie jest niezwykle brutalne i nie chcemy umieszczać go bezpośrednio na stronie. Pod tym linkiem, ze strony glamrap.pl, można je obejrzeć, lecz prosimy osoby niepełnoletnie oraz wrażliwe o nieoglądanie filmiku.

„Raper”, który jest domniemanym sprawcą, znany jest jako Siwy. Pod zdjęciami na jego profilu na Instagramie „siwusek2007” pojawiają się już komentarze wściekłych ludzi.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku.

Czytaj także