Dramat w centrum handlowym. Nożownik zamordował na seansie dla dzieci

Redakcja
24.12.2018  12:13
atak nożownika w centrum handlowym
atak nożownika w centrum handlowym Fot: Dmitry Ryzhkovich/Google Maps

W niedzielę 23 grudnia 26-letni mężczyzna zaatakował nożem w czasie seansu filmowego, w galerii handlowej Galaxy w Szczecinie. Rany poniosły dwie osoby, jedna zmarła w wyniku poniesionych obrażeń.

W niedzielę po godzinie 17, policjanci ze Szczecina otrzymali zgłoszenie o ataku "niebezpiecznym narzędziem" w galerii handlowej Galaxy w Szczecinie - podaje Gazetapl. Na miejscu zatrzymali podejrzanego 26-letniego mężczyznę. W konfrontacji z policją był na tyle agresywny, że trzeba było go obezwładnić.

Do ataku doszło w kinie, w czasie seansu dla dzieci. Nożownik zadał ciosy dwóm mężczyznom w wieku około 30-lat. Obaj ponieśli ciężkie rany i zostali przewiezieni do szpitala.

ZOBACZ: Tajemnicza śmierć w akademiku. 21-latek umarł z reklamówką na głowie

Atak nożownika w centrum handlowym. Nie żyje jedna z ofiar

Jeden z zaatakowanych był w tak ciężkim stanie, że tuż po przewiezieniu do szpitala trzeba było go reanimować i od razu trafił na blok operacyjny. Niestety zmarł w czasie operacji. Drugi mężczyzna walczy o życie - podała rzeczniczka pogotowia Paulina Targaszewska w rozmowie z Radio Szczecin.

Nie wiadomo jeszcze, jakimi pobudkami kierował się sprawca, ani czy znajdował się pod wpływem środków odurzających. Sprawę bada policja. Mordercy grozi kara dożywotniego pozbawienia wolności.

ZOBACZ TEŻ: Firmowa impreza zmieniła się w krwawą jatkę

Przeczytaj więcej
Komentarze