18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Fotograf skazany

Nadziewał pączki "miłością". Częstował koleżanki

Wojciech Kozicki
23.05.2023  14:50
Szczecin. Nadziewał pączki nasieniem. Częstował nimi kobiety
Szczecin. Nadziewał pączki nasieniem. Częstował nimi kobiety Fot: WOJCIECH STROZYK/REPORTER/East News

Fotograf ze Szczecina został skazany na 4,5 roku więzienia. Okazało się, że częstował swoje koleżanki pączkami… które nadziewał swoim nasieniem! Plotek przypomina szokującą sprawę ku przestrodze.

Szokująca ze sprawa ze Szczecina. W 2016 roku odkryto wówczas, że 40-letni fotograf Marcin N. nadziewał pączki, ciastka i napoje własnym nasieniem. Następnie tymi „frykasami” częstował kobiety, które przychodziły na rozmowę o pracę w jednym ze szczecińskich butików. Filmiki ze swojego cukierniczego rękodzieła publikował w internecie.

Pączki z nasieniem. Najgorszy fotograf w Szczecinie

Jak podaje Plotek.pl, perwersyjny fotograf odsiedział już zasądzony wyrok, który zapadł w 2017 roku. Został uznany winnym  m.in. doprowadzenia dziewięciu kobiet do "innej czynności seksualnej". Oskarżono to także o przestępstwa przeciwko wolności, wolności seksualnej i zniesławienie przez umieszczenie nagrań w internecie.

Obowiązuje go również 15-letni zakaz wykonywania zawodu oraz nie może zbliżać do pokrzywdzonych na odległość bliżej niż dziesięć metrów przez siedem lat od wydania wyroku. Zapłacił także zadośćuczynienie swoim ofiarom.

Michał Tomala, rzecznik prasowy Sądu Okręgowego w rozmowie z Radiem Szczecin powiedział, że „oskarżony sam zaproponował sobie karę, która zyskała akceptację prokuratora i sądu".

O całej sprawie zrobiło się głośno w 2016 roku. To właśnie wtedy w sieci pojawiły się obrzydliwe filmiki. Jak się okazało, Marcin N. sam wrzucał je do internetu, chwaląc się swoim postępowaniem. Mężczyzna udostępniał także nagrania swoich ofiar, którymi były młode kobiety, starające się o pracę. Niemoralne zachowanie fotografa trafiło na stronę Wykop.pl

- pisze Plotek.pl.

Jak pisał „Fakt”, obleśny fotograf miał firmę w Szczecinie. Jego działalnością było głównie fotografowanie pięknych dziewcząt i modelek. 

Sąd uznał, że Marcin N. jest winny m.in. doprowadzenia postępem kilku dziewczyn do poddania się innych czynności seksualnej polegającej na przyjęciu produktów spożywczych zawierających nasienie oraz utrwalenia i rozpowszechnienia wizerunku nagiej osoby w trakcie czynności seksualnej

- przypomina Gazeta Plus.

Niech ta sprawa będzie przestrogą nie tylko w Tłusty Czwartek. Bądźcie czujni i nie konsumujcie jedzenia od obcych ludzi. Nie wiadomo co może być w środku oraz kto i czym tego jedzenia dotykał…

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku.

logo Tu się dzieje