18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Makabryczna zbrodnia! Prostytutka w bestialski sposób zabiła swojego synka

Redakcja
05.03.2019  09:51
prostytutka utopiła noworodka
prostytutka utopiła noworodka Fot: Shutterstock

Eleonora Z. zaraz po urodzeniu dziecka utopiła je i wyrzuciła do śmieci - podaje se.pl. Kobieta 12 lat po zbrodni stanęła w końcu przed sądem. Grozi jej dożywocie.

42-letnia dziś Eleonora Z. trudniła się prostytucją w Szczecinie. Jej miejscem pracy była ulica, zamieszkania - altana na terenie ogródków działkowych, którą współdzieliła z partnerem Wiesławem Z.

Kobieta zaszła w ciążę - jak przyznaje, nie wie, czy z konkubentem, czy z klientem, ale nie zamierzała wychowywać dziecka. 30-letnia wówczas kobieta zaraz po porodzie wrzuciła noworodka do wiadra i zostawiła aż umrze. Gdy to nastąpiło, ciało dziecka owinęła w folię i wyrzuciła do śmieci.

Eleonora Z. przed sądem. Grozi jej dożywocie

Do tej makabrycznej zbrodni doszło w 2007 roku, jednak dopiero teraz, po przejęciu sprawy przez śledczych z archiwum X, udało się kobietę zatrzymać i postawić ją przed sądem.

Eleonora Z. oskarżona jest o zabójstwo i grozi jej nawet dożywocie. Jej partnera Wiesława Z. śledczy oskarżają o współudział.

Kobieta tłumaczyła przed sądem, że nie planowała zbrodni i po porodzie była w szoku, stąd zabójstwo. Biegli sądowi nie dali jednak wiary jej zeznaniom. 

logo Tu się dzieje