18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

NOWE INFORMACJE!

Szok ws. Madeleine McCann, "Żyła 2 dni po porwaniu"

02.06.2023  19:39
Szok ws. Madeleine McCann. "Żyła 2-3 dni po porwaniu"
Szok ws. Madeleine McCann. "Żyła 2-3 dni po porwaniu" Fot: Joao Matos/Associated Press/East News

Co się stało z Madeleine McCann? Trwają poszukiwania w rejonie w zbiornika wodnego Barragem do Arade w Portugalii. Tymczasem śledczy ujawnili nowe hipotezy dotyczące Maddie. Mowa jest o kolejnych ofiarach Christiana Brucknera.

Zaginięcie Madeleine McCann i nowe informacje. Trwają poszukiwania w rejonie zbiornika wodnego Barragem do Arade w Portugali, a prokuratura znalazła NOWE DOWODY. Tymczasem, jak podaje LadBible, niemieccy śledczy uważają, że Madeleine McCann „być może żyła przez dwa albo trzy dni po porwaniu”.

Pojawiają się nowe informacje, że gwałciciel Christian Bruckner widziany był w pobliżu wspomnianego zbiornika wodnego kiedy zaginęła Madeleine McCann. Pojawiła się też informacja o „grobie, tajemniczej kapliczce i zdjęciu dziecka”.

Nowe informacje o Madeleine McCann. „Inne ofiary Brucknera”

Na tym jednak nie koniec. Ujawniono, że kierowca ciężarówki w tym regionie widział „kobietę trzymającą dziecko bardzo podobne do Madeleine McCann". Zeznał, że widział je ok. 2-3 dni po zaginięciu.

Ladbible.com informuje również, że śledczy są przekonani, iż znajdą w rejonie zbiornika wodnego „inne ofiary Brucknera”. Na miejscu odbywają się poszukiwania z użyciem ciężkiego sprzętu i psów. Prokuratura potwierdziła „znalezienie kilkudziesięciu przedmiotów”.

Sprawa Madeleine McCann. Christian Bruckner zjadł Maddie?

3-letnia Maddie zniknęła w maju 2007 roku z pokoju hotelowego w Portugalii przy Praia da Luz. W chwili jej zaginięcia rodzice byli z przyjaciółmi na kolacji w położonej nieopodal domu restauracji. Madeleine zniknęła z mieszkania na parterze budynku, a matka dziecka Kate McCann zastała jedynie otwarte okno.

Obecnie głównym podejrzanym jest gwałciciel Christian Bruckner, który mógł porwać a nawet zjeść Madeleine McCann. Niestety, pojawiły się informacje, że policja rozważa zamknięcie śledztwa ze względów finansowych.

 Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku.

logo Tu się dzieje