18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Ktoś wskazał gdzie są zwłoki

Tam jest ciało Wieczorek? "Anonimowe doniesienie"

11.01.2023  20:12
Co się stało z Iwoną Wieczorek? Nowe informacje
Co się stało z Iwoną Wieczorek? Nowe informacje Fot: Facebook

Iwona Wieczorek i nowe informacje o sprawie zaginięcia. Ujawniono, że tuż po zaginięciu Iwony Wieczorek  pojawiła się informacja o lokalizacji zwłok dziewczyny w Sopocie w Łazienkach. Czy obecne działania policji mają związek z informacją sprzed lat?

Więcej informacji na temat sprawy Iwony Wieczorek znajdziesz 

.

Anonimowa informacja o Iwonie Wieczorek. Dziennikarz śledczy Mikołaj Podolski w rozmowie z Interią ujawnił, że tuż po zaginięciu Iwony Wieczorek 12 lat temu pojawiło się anonimowe doniesienie. Ktoś poinformował, że w sopockich Łazienkach Północnych, niedaleko budynku dzisiejszej Zatoki Sztuki, „porzucone zostało ciało Iwony Wieczorek”. Podolski wyjaśnia, że policjanci udali się wówczas we wskazane miejsce, ale niczego nie znaleźli. Czy obecnie przeszukiwanie terenu wokół Zatoki Sztuki w Sopocie ma związek z tamtym anonimowym doniesieniem?

Poszukiwania Wieczorek. Co robi policja w Sopocie?

Zdaniem Podolskiego, trwające działania śledczych mogą mieć związek z tą informacją o zwłokach Wieczorek i „być może jest coś na rzeczy, ale tego nie wiemy”. Wciąż nie wiadomo czego dokładnie tak skrupulatnie szuka w Sopocie i dlaczego rozkopała plażę przy Zatoce Sztuki. Pojawiły się nieoficjalne doniesienia, że wcale nie szukają Iwony Wieczorek, a Zatoka Sztuki może skrywać inne ciało.

Podolski bierze również pod uwagę ewentualność, że akcja policji w Zatoce Sztuki to prostu pokazówka.

Jestem w kontakcie z paroma osobami i śledczy bardzo pilnują, żeby powód tych działań nie wydostał się na zewnątrz. Może i dobrze. Moim zdaniem realne są trzy możliwości. Pierwsza: ktoś wskazał to miejsce z jakiegoś powodu, a śledczy uznali, że trop jest wart sprawdzenia. Druga możliwość jest taka, że wszystko, co dzieje się obecnie, to akcja pokazowa, której towarzyszy dyskretna obserwacja pewnych osób. I trzecia wersja jest taka, że prokuratura i policja przygląda się raz jeszcze wątkom Zatoki Sztuki, które mogą mieć związek z zaginięciem Iwony Wieczorek, tylko porządniej – ujawnił Mikołaj Podolski. (Interia)

Jedyne co wiemy o poszukiwaniach w Sopocie, to że akcja jest prowadzona na zlecenie Małopolskiego Wydziału Prokuratury Krajowej wspólnie z krakowskim Archiwum X. Jednocześnie pojawiają się nieoficjalne informacje, że policja już dawno straciła kluczowe dowody w sprawie, a do tego za zaginięcie Iwony Wieczorek mogą odpowiadać policjanci pracujący dla sopockich gangsterów.

Podolski w rozmowie z Interią zasugerował, by śledczy skupili się na byłym chłopaku Iwony Wieczorek. Wyjaśnił dlaczego tajemniczy Patryk może ukrywać prawdę o śmierci Iwony Wieczorek.

Więcej informacji na temat sprawy Iwony Wieczorek znajdziesz 

.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na 

.

Czytaj także