18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Ściska za gardło

To była ostatnia rozmowa Dawidka z mamą. Ojciec podał mu telefon

17.07.2019  14:21
To była ostatnia rozmowa Dawidka z mamą. Ojciec podał mu telefon
To była ostatnia rozmowa Dawidka z mamą. Ojciec podał mu telefon Fot: EAST NEWS i Policja

Zaginięciem 5-letniego Dawidka od kilku dni żyje cała Polska. Chłopiec zniknął będąc pod opieką taty. Teraz na jaw wyszło, jak przebiegała jego ostatnia rozmowa telefoniczna z mamą.

Dawidek Żukowski zniknął 10 lipca, po tym, jak opiekę nad nim przejął jego ojciec. Wiadomo już, że Paweł Ż. rzucił się pod pociąg - wciąż nie jest jasne, gdzie znajduje się dziecko, mimo iż służby prowadzą najintensywniejszą akcję poszukiwawczą w historii Polski.

W tej sprawie pojawia się wiele niejasności. Wiemy, że ojciec Dawidka około 18 zadzwonił do matki chłopca, to wtedy podał dziecko do telefonu. Maluch nie mógł nawet przypuszczać, że wkrótce jego twarz znajdzie się we wszystkich gazetach, portalach i stacjach telewizyjnych.

Ostatnia rozmowa Dawidka z mamą

Według wszelkich krążących po internecie informacji, ostatnia rozmowa dziecka z mamą przebiegała spokojnie. Synek nie był niczym zaniepokojony, za to zdawał się być radosny i spokojny, zachowywał się zupełnie normalnie. Nie odczuwał ze strony ojca zagrożenia, tym bardziej, że mężczyzna uchodził za opiekuńczego i troskliwego rodzica. 

Najprawdopodobniej to tuż po tym, jak Dawidek skończył rozmawiać z mamą - jego rodzice mocno się pokłócili. Para pozostawała ze sobą w separacji, podobno z uwagi na to iż Paweł Ż. dopuścił się przemocy w rodzinie. Po kłótni mężczyzna wysłał do byłej partnerki dramatycznego SMS-a, w którym groził, że nie zobaczy ona więcej swojego dziecka. Około godziny 19 wyłączył telefon, potem pojechał pomodlić się do kościoła, a o 21 już nie żył. 

Od tej pory nie wiadomo, gdzie jest dziecko. Pojawia się wiele spekulacji - śledczy rozpatrują nawet najczarniejszy scenariusz. O zaginięciu Dawidka wypowiedział się nawet najbardziej znany polski jasnowidz - Krzysztof Jackowski. Wciąż mamy nadzieję, że dziecko całe i zdrowie wróci do mamy.