18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Policjanci znaleźli szczątki w doniczkach. W domu czekała kolejna ofiara

Redakcja
07.02.2019  13:50
policja znalazła zwłoki w doniczkach
policja znalazła zwłoki w doniczkach Fot: Youtube/Printscreen

Policja udaremniła morderstwo mężczyzny, który czekał na śmierć związany w domu oprawcy. Szczątki innych ofiar znaleźli między innymi w ogrodowych donicach.

Funkcjonariusze policji z Toronto w 2018 roku udaremnili kolejną zbrodnię najstarszego seryjnego mordercy w Ameryce. 67-letni mężczyzna podejrzany jest o zabicie 8 osób. Ich szczątki śledczy znaleźli w okolicach domu zbrodniarza, między innymi w doniczkach w ogrodzie i niewielkim wąwozie nieopodal.

Bruce McArthur miał dokonywać swoich zbrodni od 2010 do 2017 roku. Teraz przygotowywał się do następnej, wpadł namierzony przez policję - podaje CTV News.

Morderca swoje potencjalne ofiary - zawsze byli to mężczyźni - poznawał w sieci i zapraszał do domu. Tam przebierał ich w futra i kapelusze, wkładał im do ust cygara, golił włosy, które później przechowywał na pamiątkę. Każdą z ofiar fotografował, a zdjęcia trzymał w folderach na komputerze. Ostatni z nich nie zawierał jeszcze żadnych plików, ale opisany był nazwiskiem odnalezionego w jego mieszkaniu, związanego, z narzuconym na głowę czarnym workiem mężczyzny. 

Zatrzymany przyznał się do wszystkich ośmiu zabójstw. W tym tygodniu powinien zapaść wyrok w jego sprawie.

Ofiary mordercy:

Bruce McArthur:

Przeczytaj więcej
Komentarze