18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Śmierć na koloniach

Tragedia w Zakopanem. Nastolatka nie żyje

Wojciech Kozicki
22.07.2019  11:50
Śmierć w Zakopanem  - dlaczego nastolatka zmarła?
Śmierć w Zakopanem - dlaczego nastolatka zmarła? Fot: PIOTR KAMIONKA/REPORTER/East News

Zakopane i tajemnicza śmierć nastolatki w pensjonacie na Harendzie. Wiadomo, że dziewyczyna przebywała w stolicy Tatr na koloniach.

Kolonie w Zakopanem dla 12-latki  z Lublina zakończyły się tragicznie. Jak podaje „Wirtualna Polska”, przyjechała na miejsce w niedzielę, a w poniedziałek rano została znaleziona martwa. Na miejscu pojawił się prokurator z policyjną grupą dochodzeniową.

Media podają, że nastolatka została odnaleziona przez koleżanki i nie dawała oznak życia. Agnieszka Szopińska z zakopiańskiej policji informuje, że trwają czynności mające wyjaśnić przyczynę śmierci. Nie wiadomo, czy do tragedii przyczyniły się osoby trzecie. "Wyborcza" nieoficjalnie dowiedziała się, że dziewczyna mogła mieć problemy z sercem.

Otrzymaliśmy zgłoszenie o zgonie 12-letniej dziewczynki, uczestniczki kolonii, która przyjechała do Zakopanego z Lublina. Grupa dotarła do Zakopanego w niedzielę po południu, rano koleżanki z pokoju odkryły, że 12-latka nie daje oznak życia i wezwali pomoc. Dziewczynka była uczestniczką zorganizowanej kolonii wakacyjnej – powiedziała Szopińska. (polsatnews.pl)

Czytaj także
Przeczytaj więcej
Komentarze