18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Zdjęcie sprawcy

Trwają poszukiwania. Policja publikuje wizerunek 17-letniego nożownika

23.05.2019  11:46
Trwają poszukiwania. Policja publikuje wizerunek 17-letniego nożownika
Trwają poszukiwania. Policja publikuje wizerunek 17-letniego nożownika Fot: Facebook

Wrocławska policja opublikowała wizerunek 17-letniego nożownika z Wrocławia. Ma to ułatwić poszukiwania nastolatka, który 3-krotnie krotnie pchnął nożem opiekującą się nim w szpitalu pielęgniarkę.

Jak podawaliśmy rano, wczoraj wieczorem doszło do dramatycznych wydarzeń w jednym z wrocławskich szpitali. 17-letni pacjent z nieznanych przyczyn pchnął trzykrotnie nożem w plecy jedną z pielęgniarek. Miało to miejsce w czasie obchodu - kobietę udało się uratować dzięki natychmiastowej pomocy lekarskiej. Zaatakowana pielęgniarka miała przebitą opłucną. Po przebytej, ratującej życie operacji, jej stan aktualnie jest stabilny.

Po dokonaniu tego zatrważającego czynu, sprawca uciekł ze szpitala. Natychmiast zaczęła go szukać wrocławska policja - początkowo nie podawano żadnych danych na jego temat. Teraz służby zdecydowały się na opublikowanie jego zdjęcia - być może ktoś widział już nastolatka - Krystiana B. Ostrzegamy, że może ona być niebezpieczny.

Policja opublikowała wizerunek 17-letniego nożownika

Nożownik, fot. Facebook

Na miejscu zdarzenia wciąż pracują policjanci z grupy dochodzeniowo-śledczej, a także technicy kryminalistyki. Zabezpieczyli już oni m.in. nóż, którym sprawca dźgnął ofiarę. Osoby, które posiadają informację na temat sprawcy, proszone są o kontakt z policją pod nr tel. 71 340 43 58, 71 322 22 17 lub numerami 112 i 997.

logo Tu się dzieje