18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Niezły z niego kwiatek

Policja złapała Tulipana. Uwodził kobiety hipnozą

Wojciech Kozicki
08.05.2019  11:56
Uwodziciel zatrzymany przez policję - kobiety były hipnotyzowane?
Uwodziciel zatrzymany przez policję - kobiety były hipnotyzowane? Fot: Policja

Tulipan” został zatrzymany przez policję z Rawicza. Uwodziciel rozkochiwał w sobie kobiety i wyłudzał od nich pieniądze. Był tak „hipnotajzing”, że dawały mu nawet po kilkadziesiąt tysięcy złotych. Teraz może na długo zapuścić korzenie w więzieniu.

Tulipan wpadł. Policjanci w końcu schwytali 39-letniego uwodziciela. Łatwo nie było, bo zmieniał tożsamość jak kameleon. Opowiadał kobietom poznanym na portalu randkowym niestworzone historie i przedstawiał się np. jako kardiolog, biznesmen lub agent ABW. Jego urok miał działać na ofiary jak pewna forma hipnozy, więc niejedna kobieta straciła dla niego głowę i pieniądze.

Trafił nam się kwiatek. Policjanci z Rawicza zatrzymali „Tulipana”. Rozkochiwał w sobie kobiety i wyłudzał od nich pieniądze. Podobno był „hipnotajzing”. Na szczęście posadziliśmy go w areszcie – powiadomił w mediach społecznościowych Andrzej Borowiak z wielkopolskiej policji

Uwodziciel schwytany

Wielkopolska policja podała przykład 46-letniej kobiety, od której wyłudził 5 tys. złotych. Gdy próbowała upominać się o pieniądze, zaczął jej grozić. 32-latka spod Wrocławia straciła natomiast prawie 50 tys. złotych. Lista ofiar Tulipana jest długa. Co ciekawe, oszukał też mężczyznę podają się za policjanta i 70-latek stracił 800 złotych.

Kłamliwe historie przedstawiał poznawanym kobietom w zależności od zaistniałej sytuacji, a one pod wpływem jego „uroku” traciły pieniądze, nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych. Niektóre z pokrzywdzonych nie bały się określić, że będąc w nim związku, były jakby pod wpływem pewnego rodzaju „hipnozy” – informuje wielkopolska policja.

Tulipan był już wcześniej wielokrotnie karany za oszustwa i dwukrotnie siedział w więzieniu. Teraz trafił do aresztu na 3 miesiące, ale grozi mu kara nawet 12 lat pozbawienia wolności. Sprawa ma jednak charakter rozwojowy i być może zgłoszą się kolejne pokrzywdzone osoby.

tulipan
Czytaj także
Przeczytaj więcej