18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

nie mieli szans

Matka poprowadziła dzieci na śmierć? Bliźnięta nie miały szans

19.08.2019  15:49
Matka poprowadziła dzieci na śmierć? Bliźnięta nie miały szans
Matka poprowadziła dzieci na śmierć? Bliźnięta nie miały szans Fot: ROBERT WOZNIAK/Polska Press/East News (zdjęcie ilustracyjne)

W miejscowości Walentowo w województwie kujawsko-pomorskim doszło do tragicznego wypadku. Matka i jej dwoje dzieci nie żyją. Zginęli na przejeździe kolejowym.

W poniedziałek rano, około godziny 7.30, w miejscowości Walentowo zginęły trzy osoby. Jak się okazuje, to rodzina - 30-letnia kobieta i dwoje jej dzieci.

Cała trójka wjechała rowerami na niestrzeżony przejazd kolejowy, wprost pod koła pociągu relacji Łódź RFabryczna-Gdynia.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że najprawdopodobniej rowerzystka wjechała na niestrzeżony przejazd kolejowy wraz ze swoimi dziećmi. Wszyscy zostali potrąceni przez jadący pociąg i ponieśli śmierć na miejscu

– powiedziała TVN24 st. sierż. Anita Szefler-Ciupińska z Komendy Miejskiej Policji we Włocławku.

30-letnia matka i jej około 8-letnie dzieci zginęli na miejscu. Ruch pociągów został wstrzymany do godzin popołudniowych. Sprawę badają policja i prokuratura.

Czytaj także
Przeczytaj więcej