18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

20-latek ukradł bluzę i dresy. Zaskakujący powód

Redakcja
07.02.2019  13:51
Policja z Warszawy i złapany złodziej ubrań \w galerii handlowej na Mokotowie. Markowa bluza i dresy były mu potrzebne na dyskotece. Była kradzież, będzie kara
Policja z Warszawy i złapany złodziej ubrań \w galerii handlowej na Mokotowie. Markowa bluza i dresy były mu potrzebne na dyskotece. Była kradzież, będzie kara Fot: Policja

Markowa bluza oraz dresy skradzione w sklepie w Warszawie. Policjanci z Mokotowa złapali złodzieja. Zdradził, dlaczego zdecydował się na kradzież odzieży.

Jak podaje warszawska policja, Patryk K. dokonał kradzieży w galerii handlowej. Wziął bluzę i dresy do przymierzalni. Później nie odwiesił ich na swoje miejsce, tylko próbował wyjść ze sklepu. Pracownik ochrony zareagował błyskawicznie i Partyk K. opuścił galerię handlową w kajdankach.

Przyznał się do dokonania kradzieży. Zeznał, że z pensji nie stać go na takie ubrania. Chciał jednak dobrze wyglądać na dyskotece. Dodatkowo, chciał mieć dobre dresy do pracy. Przez następne kilka lat będzie miał prawdopodobnie kontakt jedynie z modą więzienną.

Ukradł ubrania warte 800 złotych. 20-latek stanie przed sądem i może za swój czyn spędzić za kratami nawet 5 lat.

Czytaj także