18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

biedne dziecko

Matka zgubiła noworodka na drodze. Wcześniej dobrze sobie poużywała

28.08.2019  09:40
Matka zgubiła noworodka na drodze. Wcześniej dobrze sobie poużywała
Matka zgubiła noworodka na drodze. Wcześniej dobrze sobie poużywała Fot: Shutterstock

30-letnia kobieta została zatrzymana po tym, jak spacerując w okolicach sklepu monopolowego, zgubiła noworodka. Miejsce jest nie bez znaczenia - była pijana.

Maleńka dziewczynka nie mogła liczyć na zbyt wiele miłości swojej rodzicielki - jej 30-letnia matka od córki wolała kieliszek. Kompletnie pijana wyszła w środku nocy na ulicę zaledwie 9 dni po porodzie. I zgubiła dziecko.

Do tej strasznej sytuacji doszło w Warszawie, w dzielnicy Wola. Kobieta przechodziła akurat obok sklepu monopolowego, gdy noworodek wypadł jej z nosidełka na ziemię. Dziewczynka trafiła do szpitala.

Pomogli przechodnie

Wyrodną matką zainteresowali się przypadkowi przechodnie, którzy o sytuacji powiadomili policję - podaje PAP.

Kobieta idąc chodnikiem trzymała w ręku nosidełko z dzieckiem. W pewnej chwili potknęła się i z nosidełka dziecko wypadło jej na trawę. Od razu chwyciła je i włożyła do nosidełka przykrywając kocykiem. Dziecko płakało i to zwróciło uwagę przechodniów

- przekazała policja.

Gdy świadkowie, jeszcze przed przybyciem policji, chcieli pomóc dziecku, kobieta próbowała uciec. Na szczęście udało się ją zatrzymać, a po chwili w swoje ręce wzięli ją funkcjonariusze.

Kobieta została poddana badaniu na obecność alkoholu we krwi - miała ponad promil! Trafiła do aresztu i usłyszała zarzut narażenia córeczki na niebezpieczeństwo utraty życia albo zdrowia. Teraz 30-latce grozi 5 lat więzienia. Sprawą zajmie się też sąd rodzinny.

logo Tu się dzieje