18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Horror w Warszawie

Pobicie ratowników medycznych. "Zniszczył ambulans"

Wojciech Kozicki
06.04.2023  18:09
Pobicie ratowników medycznych. "Zniszczył ambulans"
Pobicie ratowników medycznych. "Zniszczył ambulans" Fot: Andrzej Zbraniecki/East News - zdjęcie ilustracyjne

Warszawa. Ratownicy medyczni zostali brutalnie pobici na Żoliborzu pod Arkadią. Agresywny mężczyzna, pod wpływem środków odurzających, spowodował też uszkodzenia ambulansu. Wpadł w amok jak zombie!

Atak na ratowników medycznych w Warszawie. Dwuosobowy zespół ratownictwa chciał pomóc mężczyźnie, który leżał nieprzytomny na chodniku w pobliżu centrum handlowego Arkadia. Jak podaje rmf24.pl, interwencja dotyczyła ok. 30-letniego mężczyzny, który był pod wpływem alkoholu i prawdopodobnie narkotyków.

Pobił ratowników w Warszawie. Akcja na Żoliborzu

Ratownicy medyczni zaczęli udzielać pomocy, a poszkodowany odzyskał przytomność. Zaczęła się jatka. Rzucił się na ratowników jak rozjuszone zombie.

Podczas udzielania pomocy mężczyzna odzyskał świadomość i zaczął brutalnie atakować ratowników. Jednego poważnie uderzył w klatkę piersiową, drugi ma wybity bark - obaj byli bici pięściami i kopani – informuje rmf24.pl.

Ratownicy czmychnęli przed agresorem do ambulansu, ale ten zaatakował pojazd. Zniszczył drzwi i wybił szybę. Powstrzymała go dopiero policja.

Jeden z ratowników z powodu obrażeń został hospitalizowany. Dyrekcja szpitala już zapowiedziała, że będzie domagała się odszkodowania za pobicie ratownika i zniszczenie ambulansu. Straty oszacowano na ponad 20 tys. złotych.

Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku.

logo Tu się dzieje