18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Policjant zgwałcił 13-latkę. „Teraz dziewczyny uprawiają seks, jak mają 10 lat”

Redakcja
14.12.2018  13:37
policjant gwałt na 13-latce
policjant gwałt na 13-latce Fot: Police

Zapadł wyrok sprawie brytyjskiego policjanta, który w samochodzie zgwałcił 13-letnią dziewczynkę. Gwałciciel nie przyznał się do winy – donosi BBC.

30-letni Ian Naude został skazany przez sąd w Liverpoolu na 25 lat więzienia za gwałt na 13-latce. Do napaści doszło kilka miesięcy po tym, jak Naude rozpoczął pracę w policji w angielskim Cheshire. To na służbie poznał swoją ofiarę. W październiku został wezwany na interwencję do jej domu, po czym jako Jake Green skontaktował się z nią w mediach społecznościowych. 

Masz dopiero 13 lat, to takie seksowne. (...) Jesteś wystarczająco duża, kochana. Teraz dziewczyny uprawiają seks, gdy mają 10 czy 11 lat – brzmiała jedna z wiadomości przesłanych 13-latce.

Kilka dni później przyjechał po nią do domu. Dziewczynka wsiadła z nim do samochodu. Wówczas doszło do gwałtu. Mężczyzna nagrywał wszystko telefonem.

Naude tłumaczył przed sądem, że dziewczynka „wyglądała, jakby czerpała przyjemność z seksu". Jak powiedział, „nie panuje nad nienasyconym apetytem na młode dziewice”. W jego telefonie znaleziono 1443 zdjęcia nagich dziewcząt, w tym niemowląt.

Jak się okazało, w mediach społecznościowych kontaktował się z wieloma nastolatkami. Podając się za 15-letniego chłopca, zachęcał je i szantażował, by wysyłały mu nieprzyzwoite zdjęcia. W zamian udostępniał im nagrania, na których się masturbuje.

ZOBACZ TEŻ: Gwałciciel uniewinniony, bo „ofiara nosiła koronkowe stringi

Przeczytaj więcej
Komentarze