18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Nowy trop

Wielki przełom ws. Madeleine! Odkryto tajne mieszkanie pedofila!

06.06.2023  17:39
Znaleziono mieszkanie Christiana Bruecknera. To główny podejrzany ws. Madeleine McCann
Znaleziono mieszkanie Christiana Bruecknera. To główny podejrzany ws. Madeleine McCann Fot: AFP PHOTO / German Federal Criminal Police Office BKA, AFP PHOTO/ ITALIAN CARABINIERI PRESS OFFICE, Instagram

Jak podaje brytyjska gazeta „Daily Mail”, śledczy ws. Madeleine McCann odkryli mieszkanie, w którym Christian Brueckner mieszkał po zaginięciu dziewczynki. Wedle policji cała wioska „może zawierać istotne wskazówki”.

Madeleine McCann zaginęła w 2007 roku po tym, jak jej rodzice zostawili ją i jej rodzeństwo same w pokoju hotelowym. Podczas wakacji w Portugalii, w rejonie Algarve, rodzice dziewczynki wychodzili co wieczór na kolację z grupą znajomych. Wówczas wszyscy rodzice zostawiali swoich podopiecznych całkiem samych, a ktoś raz na jakiś czas szedł sprawdzić, czy z dziećmi wszystko w porządku.

Gdy Kate McCann poszło zobaczyć, jak się mają jej dzieci, odkryło jednak wyłącznie puste łóżeczko Maddie oraz otwarte okno. Jej rodzeństwu na szczęście nic się nie stało. Co więcej, reszta dzieci spała twardo podczas całych wielogodzinnych przeszukiwań apartamentu hotelowego. Wzbudziło to później teorie, że rodzice odurzali swoje dzieci na czas snu, co nie zostało nigdy potwierdzone.

Obecnie głównym podejrzanym w sprawie jest niemiecki pedofil i gwałciciel Christian Brueckner. Niemiec działał w tym miejscu w czasie, gdy zaginęła mała Maddie, a na swoim koncie ma wiele ofiar. Obecnie odsiaduje wyrok za gwałt na amerykańskiej turystce.

Wielki przełom ws. Madeleine McCann! Odkryto tajne mieszkanie pedofila

W ostatnim czasie niemiecka policja przeszukała zbiornik wodny przy tamie na rzece Arade, około 50 km od Praia da Luz, gdzie zaginęła Maddie. Ten urokliwy akwen Brueckner określał jako swój „mały raj”, a w pobliżu znaleziono jej „grób” oraz jakąś „istotną wskazówkę”.

Zbiornik nie był jedynym celem policji. Teraz ujawniono nowy trop w sprawie. Funkcjonariusze chcą sprawdzić willę, w której mieszkał Brueckner krótko po tym, gdy zaginęła Maddie. Chodzi o wieś Foral w rejonie Algarve, która znajduje się około 50 minut drogi samochodem od Praia da Luz. Bruckner mieszkał tam w Villa Bianca zaledwie kilka miesięcy po zaginięciu Madeleine McCann.

Przeszukanie Villa Bianca ma dać śledczym „istotne wskazówki” i „dostarczyć nowych tropów” w związku z zaginięciem 3-latki. Mieszkanie Bruecknera odkryto po tym, jak udało się dotrzeć do aż 8 tys. jego prywatnych fotografii. Sądząc po tej analizie, pedofil przebywał w willi w latach 2007-2008. Mieszkała tam niejaka Nicole, Niemka wynajmowała willę w latach 2002-2009.

Christan B. spędził tam dużo czasu po zniknięciu Madeleine. To było jego ulubione miejsce spotkań, a gliniarze uważają, że zdjęcia z tego obszaru są jednymi z wielu zdjęć Christiana B., które obecnie posiadają

- mówi anonimowe źródło portalowi „The Sun”.

Niemiecka para, która mieszka w tej wiosce od ponad 20 lat potwierdziła, że widziała głównego podejrzanego w Foral. „Przerażający Niemiec” miał odwiedzać Nicole, parkując wcześniej swojego kampera Volkswagen Westfalia. Samochód został już wcześniej zarekwirowany przez policję. W 2020 roku ujawniono, że świadek miał widzieć, jak dziewczynka wyglądająca jak Maddie wsiada do niemieckiej furgonetki Volkswagen.

Ślad prowadzi do Foral, ponieważ jest to obszar, o którym funkcjonariusze wiedzą, że Christian B. spędził dużo czasu w czasie, gdy zaginęła Maddie

- oceniła policja.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku.

logo Tu się dzieje