18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Wykończyli go

W więzieniu urządzili mu piekło. Pedofil nie miał żadnych szans

06.08.2019  10:55
W więzieniu urządzili mu piekło. Pedofil nie miał żadnych szans
W więzieniu urządzili mu piekło. Pedofil nie miał żadnych szans Fot: DONAT BRYKCZYNSKI/REPORTER

56-letni David Oseas Ramirez trafił do więzienia po tym, jak molestował 11-letnią dziewczynkę. W więzieniu urządzili mu piekło, nie miał najmniejszych szans. 

56-latek trafił do więzienia na Florydzie za molestowanie 11-latki. Amerykańskie media podały, że pedofil został znaleziony martwy w swojej celi. To współwięzień postanowił dokonać na nim samosądu w bardzo brutalny sposób.

Brutalny mord w więzieniu

O zabójstwo Ramireza podejrzany jest 43-letni Paul Dixon, który najprawdopodobniej utopił pedofila w muszli klozetowej. Jego oprawca został skazany na dożywocie w 1993 roku, kiedy to zamordował kogoś mając zaledwie 17 lat.

Podobno tuż przed zabójstwem Dixon i Ramirez bardzo mocno się pokłócili i rzucili się na siebie z pięściami - wygrał ten, który okazał się silniejszy. Ponieważ nikt w porę nie zareagował, Ramireza nie udało się uratować.

Internauci na całym świecie twierdzą, że "karma wraca" i zwyczajnie dopadła pedofila. Zdaje się, że nikomu nie jest go szkoda. 

Przeczytaj więcej
Komentarze