18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Tragedia w Zawierciu

Wpadł w szał, zaatakował ludzi i uciekł ze szpitala. Znaleziono zwłoki

27.01.2023  11:48
Wpadł w szał i uciekł ze szpitala
Wpadł w szał i uciekł ze szpitala Fot: Karol Makurat/REPORTER

Na Śląsku, w Zawierciu, doszło do strasznej tragedii. Mężczyzna, który wpadł w szał i uciekł ze szpitala, został znaleziony martwy.

W środę 25 stycznia na izbę przyjęć do szpitala w Zawierciu przyjęty został pacjent, który przywieziony został w asyście policji. Nad ranem w czwartek zaczął się on awanturować. Mężczyzna wpadł w szał i nie chciał współpracować z personelem szpitala.

Uciekł ze szpitala. Znaleziono zwłoki

Jak podaje serwis Zawiercie 112, 41-letni mężczyzna wpadł w szał, zaatakował jednego z ratowników medycznych i uciekł ze szpitala. Pacjent ubrany był jedynie w dres i nie miał na sobie butów. Zaczęto poszukiwania mężczyzny.

Zbiegłego 41-latka zaczęto szukać w czwartek rano.

Do akcji poszukiwawczej zaangażowano kilkadziesiąt osób, m.in. policjantów, przewodnika z psem, a także strażaków z Państwowej Straży Pożarnej i druhów z OSP. W działaniach wykorzystano również drona

- podaje serwis Zawiercie112.

Niestety, finał poszukiwań był tragiczny. Przy ulicy Zagłębiowskiej w Zawierciu znaleziono ciało. Znajdowało się ono w zaroślach, gdzie wypatrzyły je służby ratunkowe. Były to zwłoki poszukiwanego 41-latka. Na ten moment wyklucza się udział osób trzecich i trwają ustalenia co do przyczyny jego śmierci.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku.

Czytaj także