18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

na pewno go znajdą

Policja pokazuje portret gwałciciela. Podobny... zupełnie do nikogo

20.08.2019  15:39
Policja pokazuje portret gwałciciela. Podobny... zupełnie do nikogo
Policja pokazuje portret gwałciciela. Podobny... zupełnie do nikogo Fot: KSP

Około 30-letni mężczyzna od kilku tygodni atakuje kobiety na warszawskiej ochocie. Policja nie jest w stanie go złapać i właśnie opublikowała portret przestępcy. Ktoś jest w stanie go rozpoznać?

Ten mężczyzna to prawdziwy koszmar dla warszawianek. Od kilku tygodni atakuje mieszkanki dzielnicy Ochota. Napastuje je, obłapia, próbuje gwałcić.

Zboczeniec grasuje w okolicach parku Korotyńskiego. Według zeznań poszkodowanych, może mieć około 35 lat i ma około 180 cm wzrostu.

Portret pamięciowy

Policja chcąc pomóc sobie w poszukiwaniach, opublikowała portret pamięciowy mężczyzny. Niestety, wygląda na to, że napastnik nie wyróżnia się niczym szczególnym...

Mężczyzna jest szczupłej budowy, na głowie nosi czapkę z daszkiem, na nosie ciemne okulary. Ma ciemne włosy, ostre kości jarzmowe i wyraziste linie szczęki. Kobieta, która pomogła w sporządzeniu rysopisu podaje, że w czasie ataku miał na sobie krótkie spodenki dżinsowe, koszulę z krótkim rękawem i czerwoną czapkę z daszkiem.

Portret pamięciowy gwałciciela z Ochoty

Policja apeluje do każdego, kto rozpoznaje mężczyznę z portretu o kontakt pod numerem 226 039 350 lub 226 039 351, bądź mailowo pod adresem oficer.prasowy.krp3@ksp.policja.gov.pl.

Przeczytaj więcej
Komentarze