18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Jest nadzieja?

Wróżka o Wieczorek: uprowadzona, może się odnaleźć

21.12.2022  15:25
Wróżka o Iwonie Wieczorek: porwana, może się odnaleźć
Wróżka o Iwonie Wieczorek: porwana, może się odnaleźć Fot: Facebook

Iwona Wieczorek jest zaginiona od 12 lat, a policja zapowiada przełom w sprawie i stawia zarzuty. Czy może się jeszcze odnaleźć? Wróżka z Sopotu w rozmowie z „Faktem” powiedziała, że jest na to nadzieja! Doszło do porwania?

Sprawa Iwony Wieczorek wraca z hukiem, a policja postawiła zarzuty Pawłowi P., który miał usuwać dowody i nawet mówić o zagranicznym domu publicznym. Krzysztof Jackowski stwierdził, że „ciało Iwony Wieczorek nie istnieje" i policja jej nie znajdzie. Tymczasem wróżka z Sopotu, która wróży z kart, przeczuwa, że „jest nadzieja na odnalezienie Iwony Wieczorek.

Wróżka o zaginięciu Iwony Wieczorek

Wróżka w rozmowie z „Faktem” stwierdziła, patrząc na zdjęcie Iwony Wieczorek, że „kobieta ma problemy i na pewno wpakowała się w jakieś kłopoty”. Nie potrafiła jednak doprecyzować z czyjej winy mogły wynikać te kłopoty.

Trzeba się pomodlić żeby żyła i żeby się odnalazła. Uważam, że miała szerokie kontakty i to się przyczyniło do tego, że została gdzieś tam uprowadzona. Uważam, że jest szansa na to, że się odnajdzie – stwierdziła wróżka z Sopotu.

Na ostatnim nagraniu z Iwoną Wieczorek widać tajemniczego „mężczyznę z ręcznikiem”. Właśnie złożył w mediach wyjaśnienie i twierdzi, że „zrobiono z niego mordercę Iwony Wieczorek”.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na 

.

Mieszkańcy Sopotu i wróżka o zaginięciu Iwony Wieczorek [WIDEO]

Czytaj także