18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Trucizna paliła mu żyły

Wstrząsające wykonanie kary śmierci. Skazaniec wszystko czuł

25.08.2019  17:39
Wstrząsające wykonanie kary śmierci. Skazaniec wszystko czuł
Wstrząsające wykonanie kary śmierci. Skazaniec wszystko czuł Fot: Facebook

Larry Swearingen został skazany na śmierć za uprowadzenie, gwałt i zabicie 20-letniej studentki. Podczas wykonywania wyroku czuł wszystko. Trucizna zadziałała w sposób przerażający.

Larry Swearingen został skazany na karę śmierci za to, że uprowadził, zgwałcił i zabił 20-letnią studentkę. Podczas egzekucji, na którą z resztą czekał wiele lat, trucizna ze śmiertelnego zastrzyku zadziałała przerażająco. Skazaniec opisywał wszystko, co się z nim dzieje, do momentu, w którym skonał. 

Przerażająca egzekucja

Egzekucja Sewaringena miała miejsce w Teksasie. Jego ostatnimi słowami były: "Panie, wybacz im. Nie wiedzą, co robią". 48-latek twierdził po wykonaniu zastrzyku, że "słyszy", jak trucizna rozchodzi się po jego żyłach. 

Moja prawa ręka się pali. Nie czuję niczego w lewym ramieniu – mówił Larry Swearingen.

Śmierć została stwierdzona po 12 minutach. Przez cały ten czas skazaniec ani razu nie spojrzał na rodzinę swojej ofiary. 

Dzisiaj została wymierzona sprawiedliwość. Chcemy, aby została zapamiętana jako szczęśliwa, kochająca i miła z pięknym uśmiechem – możemy przeczytać w oświadczeniu wydanym przez rodzinę zabitej Melissy Trotter.

Swearingen do momentu wykonania wyrok, przez 19 lat przekonywał, że jest niewinny. Sędzia twierdził jednak, że jest on socjopatą, który w ten sposób próbuje uniknąć odpowiedzialności. 

Przeczytaj więcej
Komentarze