18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Zabójcza Danuta i jej matka poszukiwane

Te kobiety wysadziły blok w powietrze?

Wojciech Kozicki
05.07.2019  14:23
Chciały wysadzić blok w powietrze, teraz są poszukiwane przez policję
Chciały wysadzić blok w powietrze, teraz są poszukiwane przez policję Fot: Policja

Wybuch gazu w Zielonej Górze – sprawa wciąż jest w toku, a policja oświadczyła, że poszukiwane są 2 kobiety. Komenda Miejska Policji w Zielonej Górze opublikowała rysopisy pań, które miały celowo wysadzić mieszkanie w powietrze. Kto je rozpoznaje?

Zielona Góra i wybuch gazu w bloku. 3 lipca około godziny 21:00 w jednym z mieszkań przy ulicy Wyszyńskiego 25 doszło do bardzo silnej eksplozji. Nie był to jednak wypadek, a celowe działanie. Ujawniono, że 2 kobiety wcześniej odgrażały się, że doprowadzą do tragedii i gnębiły sąsiadów, co było wielokrotnie zgłaszane na policję.

Podejrzane są 53-latka i jej 77-letnia matka. Odkręciły kurki z gazem i rozegrały się sceny jak z filmu akcji. Fakt.pl podaje, że wybuch wyrwał 2 zewnętrzne ściany budynku, zniszczył windę, a w wielu mieszkaniach szyby wyleciały z okien.

Konieczna była ewakuacja 100 osób, kilka z nich odniosło obrażenia, a jeden z pacjentów trafił do szpitala z zawałem serca. Lokalne media podają, że huk było słychać w całym mieście.

Gdzie są Monika Przybylska i jej matka Danuta? Policja ujawniła ich wizerunki i prosi o informacje mogące pomóc w ich schwytaniu

Wszystkie osoby, które mają informacje dotyczące miejsca pobytu kobiet, proszone są o kontakt pod numerem telefonu 112 lub (68) 476 21 00 lub  690 106 683. – informuje policja na swojej stronie internetowej.

Zobacz także
Czytaj także