18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Mrozi krew w żyłach

Wyciekła treść SMS-a, którego ojciec Dawidka wysłał przed śmiercią

12.07.2019  11:58
Wyciekła treść SMS-a, którego ojciec Dawidka wysłał przed śmiercią
Wyciekła treść SMS-a, którego ojciec Dawidka wysłał przed śmiercią Fot: Policja

Zaginięciem 5-letniego Dawidka Żukowskiego żyje cała Polska. Wiadomo, że ojciec chłopca popełnił samobójstwo - teraz ujawniono treść SMS-a, którego wysłał do matki chłopca tuż przed swoją śmiercią. 

5-letni Dawidek Żukowski zaginął po tym, jak jego tata zabrał go od dziadków. Potem całym krajem wstrząsnęła wieść, że mężczyzna rzucił się pod pociąg. Dziecka szukają teraz służby.

Treść SMS-a od ojca Dawidka wyszła na jaw

Nieoficjalnie wiadomo było, że zanim popełnił samobójstwo, ojciec chłopca rozmawiał z jego matką przez telefon. Rozmowa była podobno pełna emocji i rodzice dziecka bardzo się pokłócili. Po tej ostrej wymianie zdań, Paweł Ż. wysłał do swojej byłej partnerki SMS-a. Do tej pory jego treść pozostawała tajemnicą. Teraz wychodzi na jaw, co samobójca napisał.

Już nigdy nie zobaczysz syna - tak miała brzmieć wiadomość od Pawła Ż.

W sprawie pojawia się wiele niepokojących faktów. Najprawdopodobniej ojciec chłopca znęcał się nad jego matką, co doprowadziło do separacji pary. Znajomi rodziny są w szoku, mimo tego iż Paweł Ż. miał mieć problemy m.in. z hazardem, nikt nie ma mu niczego do zarzucenia w kwestii opieki nad synkiem. Według bliskich rodziny zawsze był on opiekuńczym ojcem.

Nie wiadomo, co pchnęło go do tego straszliwego czynu. Wszyscy trzymają kciuki za to, by Dawidek odnalazł się cały i zdrowy. 

Jeśli ktokolwiek na informacje na temat miejsca pobytu chłopczyka i jego losu - proszony jest o kontakt z policją pod numerem alarmowym 112 lub pod bezpośrednim numerem Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Maz. tel. 22 755 60 10 (-11,-12,-13).