18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Śmierć w Toruniu

Rowerzysta zabił staruszkę. Brutalne WIDEO

Wojciech Kozicki
27.08.2019  11:53
Śmiertelny wypadek w Toruniu - sprawca jest wciąż poszukiwany
Śmiertelny wypadek w Toruniu - sprawca jest wciąż poszukiwany Fot: Policja

Toruń i tragiczny wypadek na skrzyżowaniu ulic Kraszewskiego i Matejki. Do internetu trafiło szokujące nagranie wideo, na którym widać jak rowerzysta śmiertelnie potrącił staruszkę.

Kobieta zabita przez rowerzystę w Toruniu. 22 sierpnia o godzinie 12:10 cyklista i jego pasażer podróżujący rowerem miejskim uderzyli w kobietę na pasach. 86-latka trafiła do szpitala, ale następnego dnia zmarła. Toruńska policja potwierdza, że kobieta przechodziła przez oznakowane skrzyżowanie w prawidłowy sposób.

Rowerzysta oraz jego pasażer nie udzieli seniorce pomocy i uciekli z miejsca wypadku. Policja analizuje nagrania z kamer monitoringu i próbuje ustalić ich tożsamość. Opublikowano wideo oraz zdjęcia z wypadku w sieci, by internauci pomogli w identyfikacji sprawców tragedii.

Osoby, które rozpoznają mężczyzn jadących rowerem widocznych na załączonych zdjęciach lub posiadają jakiekolwiek informacje w tej sprawie, prosimy o pilny kontakt z policjantami - osobiście: w Komisariacie Policji Toruń – Śródmieście, ul. PCK 2 lub telefonicznie pod numerem: (56) 641 24 52, (56) 641 24 30 lub 112 – apeluje toruńska policja.

Wypadek w Toruniu - rowerzysta zabił staruszkę:

Przeczytaj więcej
Komentarze