18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Makabryczne wideo

Polak zabił 250 tys. pszczół. Jest nagroda za jego wskazanie

Wojciech Kozicki
05.06.2019  15:30
Morderca pszczół - zabił 250 tys. owadów w pasiece
Morderca pszczół - zabił 250 tys. owadów w pasiece Fot: Facebook.com/Marek Dudek

Borowa Góra nieopodal Serocka na Mazowszu i masakra pszczół. Zwyrodnialec zamordował brutalnie 250 tys. owadów. Pojawiła się informacja, że będzie nagroda pieniężna dla tego, kto wskaże mordercę.

Pszczoły w ulach w Borowej Górze zostały zabite. Ktoś wpuścił do nich piankę budowlaną, co zauważył właściciel pasieki podczas porannej kontroli. Sprawa została zgłoszona na policję, a mundurowi podejrzewają, że potworem bez serca może być ktoś z sąsiadów.

Justyna Stopińska z legionowskiej policji zapewniła, że przeprowadzono oględziny, a sprawca jest poszukiwany. Jeśli ktoś go wskaże, Stowarzyszenie na Rzecz Bezdomnych Zwierząt z Łodzi zapłaci 1000 złotych nagrody.

To kolejne takie brutalne morderstwo w ostatnich tygodniach. Najpierw głośno było o bocianie, którego ktoś zastrzelił w gnieździe i skazał pisklęta na śmierć. Później psychopata zmasakrował psa samochodem i chwalił się tym w internecie.

Zobacz także

logo Tu się dzieje