18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Makabra

Zabił żonę tłuczkiem do mięsa. "Kochałem ją nad życie"

17.07.2019  11:45
Zabił żonę tłuczkiem do mięsa. "Kochałem ją nad życie"
Zabił żonę tłuczkiem do mięsa. "Kochałem ją nad życie" Fot: Flickr

Mężczyzna zabił swoją żonę wielokrotnymi ciosami kuchennym tłuczkiem i poprzez dźganie nożem. Morderca przyznaje, że kochał ją nad życie i pragnie dla siebie kary śmierci.

Do tragedii doszło w Grudziądzu w 2017 roku. 46-letni mężczyzna zabił swoją żonę uderzając ją 19 razy kuchennym tłuczkiem do mięsa i zadając jej 21 ciosów nożem. Po kilku godzinach od zabójstwa, Piotr B. sam zgłosił się na policję i przyznał do winy. 

Zatłukł żonę narzędziami kuchennymi

Co ciekawe, w obronie zięcia stanęła... jego była teściowa. Kobieta przyznawała, że żona Piotra B. wielokrotnie go biła i kobieta była przekonana, że to on kiedyś w wyniku małżeńskich konfliktów straci życie.

Kochałem ją nad życie. A największą karą będzie dla mnie to, że nie pójdę na jej pogrzeb – mówił z płaczem morderca, kiedy przyznawał się do winy.

Według jego zeznać żona podała mu jakiś dopalacz i to w wyniku jego działania popełnił on zbrodnię. 

Mówiłam: „Zrób coś, bo ona cię zabije”. Gdy stało się odwrotnie, byłam w szoku - zeznawała teściowa mężczyzny. 

Piotrowi B. grozi dożywocie. On sam natomiast uważa, że zasłużył na karę śmierci, a przed sądem stwierdził, że „to, co się stało, to niewiara w Boga i w diabła”. 

Przeczytaj więcej
Komentarze