Niewyobrażalna potworność

Zabiła swojego 7-letniego syna. Wcześniej razem z partnerką go wykastrowała

12.06.2019  19:34
Zabiła swojego 7-letniego syna. Wcześniej razem z partnerką go wykastrowała
Zabiła swojego 7-letniego syna. Wcześniej razem z partnerką go wykastrowała Fot: Public Domain Pictures

Para lesbijek w brazylijskim mieście Samambaia dokonała mrożącego krew w żyłach mordu. Brutalnie odebrały życie 7-letniemu synkowi jednej z nich.

Kim trzeba być, żeby zrobić coś takiego? Para lesbijek z Brazylii zamordowała 7-letniego, niewinnego chłopca. Jak poinformował tamtejszy portal Correio Braziliense, policja aresztowała kobiety, które dopuściły się tej zbrodni.

Jeszcze bardziej przeraża fakt, że wszystko wskazuje na to, iż dziecko przed śmiercią zostało wykastrowane. Nieznane są motywy działania pary, ale śledczy biorą pod uwagę czarną magię lub obrzędy satanistyczne.

Wykastrowały i zabiły chłopca

27-letnia matka zamordowanego dziecka i jej 28-letnia partnerka w nocy z 30 na 31 maja, gdy chłopczyk spał, dźgnęły go kilkukrotnie nożem. W ten sposób maluch stracił życie.

Ciało dziecka znaleziono rozczłonkowane - jak podała lokalna gazeta "O tempo". Szczątki zapakowane były w dwie torby szkolne i walizkę, którą jedna z kobiet porzuciła blisko boiska. Grające na nim dzieci zawiadomiły policję.

Kobiety prawdopodobnie próbowały pozbyć się ciała, spalając je na grillu. Świadczą o tym obrażenia na niektórych fragmentach szczątków dziecka. Wersję o tym, że to własna matka zgotowała chłopcu taki los miała potwierdzić jego 8-letnia siostrzyczka. 

27-latka nie miała praw do opieki nad swoim potomstwem. Przed zbrodnią uprowadziła je od ojca. 

Czytaj także