18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

policja apeluje o pomoc

5-letni Dawidek zaginął! Był z tatą, mężczyzna znaleziony martwy

11.07.2019  09:18
Dawid Żukowski zaginął
Dawid Żukowski zaginął Fot: Policja

Dawid Żukowski ma 5 lat i właśnie zaginął. W środę z domu w Grodzisku Mazowieckim zabrał go ojciec. Wieczorem znaleziono jego zwłoki. Ślad po chłopcu zaginął.

Około godziny 17.00 w środę tata Dawidka zabrał go z domu w Grodzisku Mazowieckim i odjechał w nieznanym kierunku. Gdzie chłopiec jest teraz? Nie wiadomo. Wieczorem policja dostała jednak zgłoszenie, że jego tata nie żyje - podaje Radio ZET NEWS.

Policja odnalazła ciało mężczyzny, jednak ślad po jego synku zaginął. Wszczęto poszukiwania, w które zaangażowanych jest kilkuset strażaków i policjantów, psy tropiące i policyjny śmigłowiec.

Służby przeszukują Grodzisk Mazowiecki i okolice, a także Warszawę. Sprawdzają wszystkie miejsca, w których widziani byli ojciec i Dawidek. Policja sprawdza też rodzinę i znajomych mężczyzny.

Dawid Żukowski zaginął

W dniu zaginięcia Dawid ubrany był w bluzę dresową koloru szaroniebieskiego, niebieskie jeansy i trampki w tym samym kolorze z obrazkami Zygzaka McQueena.

Policja apeluje do osób, które mogły widzieć chłopca i jego tatę, a także wszystkich, którzy mogą posiadać informacje w sprawie o kontakt.
Proszą o telefony na komendę w Grodzisku, pod numer 22 755 60 10 (-11,-12,-13), bądź do lokalnych jednostek pod numerem 112.

Czytaj także