18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Rodzina szuka dziewczynki

Zaginęła 14-letnia Natalia. "Nigdy nie było takiej sytuacji"

07.06.2019  07:47
Zaginęła 14-letnia Natalia. "Nigdy nie było takiej sytuacji"
Zaginęła 14-letnia Natalia. "Nigdy nie było takiej sytuacji" Fot: Facebook

Zaginęła 14-letnia Natalia ze Starachowic. Jak utrzymuje jej rodzina, nigdy nie było takich sytuacji, żeby dziewczyna wyszła z domu i nie wracała.

14-letnia Natalia Gotarz ze Starachowic wyszła z domu nocą z niedzieli na poniedziałek i do tej pory nie dała rodzinie znaku życia. Starachowicki portal sarachowicki.eu podaje, że dziewczyna wzięła ze sobą komórkę mamy, ale swój telefon pozostawiła w domu.

Rodzina szuka 14-latki

Nigdy nie było takiej sytuacji, by wychodziła z domu i nie wracała. Kiedy nie było jej w domu, pisała SMS-a: "Mamo, nie martw się o mnie" - mówiła matka zaginionej dziewczynki.

Każdy, kto gdzieś widział nastolatkę, proszony jest o kontakt z policją. Natalka jest szczupła, ma ok. 160 cm wzrostu, kiedy wychodziła z domu ubrana była w żółtą lub czarną bluzkę na ramiączkach, czarne jeansy i różowe trampki. 

Tak wygląda zaginiona Natalka

fot. KPP Starachowice

Jeśli ktoś ma życzenie osobiście pomóc w poszukiwaniach, może zgłosić się do komendy przy ul. Armii Krajowej 27 w Starachowicach lub zadzwonić pod numery 41-276-03-25, - 05 bądź 997. 

Czytaj także