18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

"Wyszła z domu i zniknęła"

Zaginęła Julita! Policja prosi o pomoc!

Wojciech Kozicki
21.03.2023  15:42
Zaginęła Julita! Policja prosi o pomoc w odnalezieniu zaginione dziecka
Zaginęła Julita! Policja prosi o pomoc w odnalezieniu zaginione dziecka Fot: Jan Graczynski/East News, Policja

Zaginęła Julita Błasikiewicz. Nastolatka z Zawiercia wyszła z domu i nie wróciła. Policja publikuje zdjęcie zaginionego dziecka i prosi o pomoc.

Kolejne zaginięcie dziecka. Zniknęła Julita Błasikiewicz z Zawiercia. Policja informuje, że w poniedziałek o godzinie 7:25 wyszła z domu do szkoły, ale kontakt z nastolatką się urwał. Wiadomo jedynie, że prawdopodobnie poruszała się z plecakiem na szarym rowerze górskim Univega.

Dziewczyna zabrała ze sobą plecak i rower. Najprawdopodobniej około godziny 15 znajdowała się na terenie szkoły, skąd po raz ostatni dzwoniła do rodziny. Julita Błasikiewicz do tej pory nie wróciła do domu – informuje policja.

Zaginęła Julita Błasikiewicz. Policja prosi o pomoc

Jak podaje Radio ZET, zaginiona Julita Błasikiewicz ma około 160 centymetrów wzrostu, jest szczupła i ma krótkie włosy w kolorze ciemny blond. Na lewej dłoni ma tatuaż. W momencie zaginięcia ubrana była w czarną kurtkę marki Adidas, bluzę z kapturem, jasne dresowe spodnie i ciemne sportowe buty. 

Policja prosi o moc w odnalezieniu Julity Błasikiewicz. Wszystkie osoby, które mogą mieć informacje pomocne w odszukaniu zaginionej Julity o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Zawierciu.

Czytaj także