18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Przepadła bez wieści

Zaginęła na spacerze z mężem. Szuka jej cała Polska

26.08.2019  14:41
Zaginęła na spacerze z mężem. Szuka jej cała Polska
Zaginęła na spacerze z mężem. Szuka jej cała Polska Fot: Policja

Kobieta oddaliła się od męża podczas spaceru w lesie - to właśnie wtedy przepadła bez wieści. 32-latki cierpiącej na poważną depresję szukają teraz wszyscy.

32-letnia Katarzyna Truszczyńska udała się na spacer ze swoim mężem. Podczas przechadzki oddaliła się od niego i poszła sama w głąb lasu - od tego momentu nikt jej nigdzie nie widział. Zaginiona choruje na poważną depresję. 

Zaginęła podczas spaceru z mężem

W poszukiwaniach Katarzyny wykorzystywany jest nawet śmigłowiec. Przez to, ze kobieta choruje, jest jeszcze większe ryzyko, że stała się jej krzywda. 32-latka zaginęła w Żukowie (woj. mazowieckie). 

Trwa drugi dzień poszukiwań. Wiadomo, że zaginiona kobieta oddaliła się od męża i poszła w stronę miejscowego lasu. Okoliczne tereny przeczesywane są z pomocą śmigłowca – mówił dla portalu o2 starszy aspirant Marcin Zagórski z Komendy Powiatowej Policji w Mińsku Mazowieckim.

Pani Katarzyna ma ok. 178 cm wzrostu, jest osobą o szczupłej budowie ciała, do tego ma ciemne, proste włosy sięgające ramion. W dniu zaginięcia ubrana była w beżowe krótkie spodenki i biały podkoszulek z krótkim rękawkiem.

Jeśli posiadasz jakiekolwiek informacje nt. losu Katarzyny Truszczyńskiej, skontaktuj się z policją pod numerami tel. 25 759 72 00 lub 112.

Czytaj także