18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Dziewczyna z FlixBusa

Zaginęła Patrycja Maślanka. Tajemnicze zniknięcie

Wojciech Kozicki
15.07.2019  21:48
Dziewczyna z FlixBusa zniknęła - gdzie jest Patrycja Maślanka?
Dziewczyna z FlixBusa zniknęła - gdzie jest Patrycja Maślanka? Fot: Facebook.com

Częstochowa i tajemnicze zaginięcie dziewczyny z FlixBusa. Gdzie jest 23-letnia Patrycja Maślanka? Policja i rodzina proszą o pomoc w jej odnalezieniu.

Zaginęła Patrycja Maślanka. Jak podaje radiozet.pl, w piątek 12 lipca kobieta przed północą wsiadła do autobusu firmy FlixBus, który jechał z Krakowa do Poznania. Nigdy jednak nie dotarła do celu podróży i nie skontaktowała się już z rodziną.

Ostatni raz widziano ją w Częstochowie 13 lipca, gdzie po godzinie 2 w nocy wysiadła 3 kilometry przed dworcem niedaleko dzielnicy Raków. W autobusie zostawiła bagaż i telefon komórkowy, co zgłosił jeden z pasażerów.

Dyrektor zarządzający FlixBusa Michał Leman w Polsce i na Ukrainie w rozmowie z Onetem powiedział, że kobieta była agresywna. Miała zażądać natychmiastowego wysadzenia z autobusu.

Potwierdzam, że takie zdarzenie miało miejsce. W związku z tym, że pasażerka zachowywała się agresywnie i żądała natychmiastowego wysadzenia jej z pojazdu, nasi kierowcy podjęli decyzję o zatrzymaniu się i wypuszczeniu pasażerki w celu zapewnienia bezpieczeństwa innym podróżującym. Zachowali się zgodnie z naszymi procedurami – powiedział Leman. (Onet.pl)

Maślanka była ubrana w czarne spodnie z nadrukiem wzoru kwiatowego i szary sweter. Ma 168 centymetrów wzrostu, blond włosy i niebieskie oczy.

Czytaj także
Przeczytaj więcej