18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Nowe informacje

Przełom w sprawie Dawida? Kolejne wideo z monitoringu

Wojciech Kozicki
15.07.2019  17:51
Zaginięcie Dawida Żukowskiego. Kolejne info i wideo z monitoringu
Zaginięcie Dawida Żukowskiego. Kolejne info i wideo z monitoringu Fot: Policja

Poszukiwania Dawidka zostały dzisiaj zakończone, wciąż nie wiadomo gdzie jest dziecko. Tymczasem zabezpieczono nowe nagranie z monitoringu, na którym widoczny jest ojciec Dawida Żukowskiego.

Dawid Żukowski zaginął i chociaż wciąż pojawiają się nowe informacje w jego sprawie, służby nie mogą odnaleźć 5-latka. Jak podaje „Super Express”, pojawiło się kolejne nagranie z monitoringu, na którym widoczny jest ojciec Dawida Żukowskiego. Widać na nim jak idzie chodnikiem, ale nie ma z nim dziecka.

Na poprzednim nagraniu wideo z monitoringu widoczny był samochód, którym prawdopodobnie podróżował ojciec zaginionego chłopca. Policja szuka świadków, którzy pomogą ustalić, czy szara skoda rzeczywiście należała do niego.

Przypomnijmy, że Dawidek Żukowski zaginął w środę 10 lipca. Jego ojciec popełnił samobójstwo rzucając się pod pociąg. Obecnie policja zaprzestała poszukiwań, by przeanalizować zebrany materiał i być może akcja poszukiwawcza zostanie wznowiona. Rzecznik policji zwrócił jednak uwagę, że jest sporo materiału do przeanalizowania i może to potrwać dłuższy czas. Tymczasem w sprawie głos zabrał jasnowidz Krzysztof Jackowski, który miał wizję.

Jak pisaliśmy wcześniej, pojawiły się również podejrzenia, że ojciec Dawida mógł go sprzedać. Nieoficjalnie mówi się, że miał długi i problemy z hazardem.