18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Matka z apelem do zaginionego

Zaginięcie Krzysztofa Dymińskiego. Matka przekazała ważny apel!

14.07.2023  10:16
Zaginięcie Krzysztofa Dymińskiego. Matka apeluje
Zaginięcie Krzysztofa Dymińskiego. Matka apeluje Fot: Facebook

27 maja zaginął 16-letni Krzysztof Dymiński. Do dziś nie udało się znaleźć żadnego jego śladu, a rodzice wciąż apelują w mediach i w internecie o pomoc w poszukiwaniach. Matka zwraca się również do syna i prosi go, żeby wrócił.

Krzysztof Dymiński zaginął 27 maja i wciąż nie wiadomo, co się z nim stało. Jego ostatnia wiadomość na Instagramie wskazuje jednak na najgorsze, lecz wciąż nie ma żadnych dowodów na to, że chłopak nie żyje. Dlatego trwają akcje poszukiwawcze, a matka chłopca apeluje w internecie o pomoc.

Późno szłam spać, więc zajrzałam do jego pokoju. Pocałowałam go w czoło, czego zwykle nie robię i mówię "synu odłóż telefon, bo śpisz z telefonem". Odpowiedział "dobrze" i odłożył aparat - mówiła matka w „Fakcie”.

Opowiedziała o tym, jak dowiedziała się, że nie ma go w domu.

Pomyślałam, że obudzę Krzyśka i zawiozę go na spotkanie. Zajrzałam do niego do pokoju i zobaczyłam, że nie ma go w łóżku. Pomyślałam sobie, że może jest w łazience albo w garażu, ale nigdzie go nie było. Poszłam do męża i mówię: "Daniel, nie ma Krzyśka" - dodała.

16-latek wyszedł z domu w Pogorszewie-Kolonii prawdopodobnie około czwartej w nocy. Pojechał autobusem do Warszawy, na Rondo Daszyńskiego. Stamtąd udał się metrem do Dworca Gdańskiego i poszedł do parku Traugutta. Kamera po raz ostatni rejestruje go na Moście Gdańskim, lecz miał on zostać zauważony później – w okolicach parku Traugutta.

Policja prosi o pomoc w odszukaniu nastolatka – chłopak ma 175 cm wzrostu, włosy ciemny blond, szczupłą budowę ciała, aparat na zębach. W dniu zaginięcia ubrany był w ciemne spodnie i ciemne buty marki Diesel.

Zaginięcie Krzysztofa Dymińskiego. Matka apeluje w mediach społecznościowych

W mediach społecznościowych bardzo aktywna jest pani Agnieszka, matka zaginionego chłopaka. Na jej profilu na Facebooku pojawia się wiele apelów o pomoc w poszukiwaniach, a także wiadomości do syna.

Jej prośba, aby wrócił do nich, chwyta za serce i wzrusza.

Krzysztof, Synku, Ty jesteś najważniejszy. Nie problemy, nie szum medialny, nie próba zaimponowania komuś. Nic nikomu nie musisz udowadniać. Jesteś wspaniałym, przystojnym mężczyzną, który ma plany, ambicje, cele. Przyjaciele Cię kochają, tęsknią. My Cię kochamy. I czekamy na Ciebie. Wróć do nas - czytamy.

Jeśli posiadasz wiedzę w sprawie zaginięcia Krzysztofa Dymińskiego, skontaktuj się z Komisariatem Policji w Ożarowie Mazowieckim pod numerem 47 805 21 86 lub z rodziną pod numerem 604 944 800.

Jeśli przeżywasz kryzys i masz myśli samobójcze, skontaktuj się z Kryzysowym Telefonem Zaufania – 116 123 (codziennie 14-22), z Kryzysowym Telefonem Zaufania dla dzieci i młodzieży – 116 111 lub z Całodobowym centrum Wsparcia dla osób w kryzysie emocjonalnym – 800 70 22 22. Eksperci czekają na Twój telefon, daj sobie pomóc.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku.

logo Tu się dzieje