18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Prawie 2 miesiące od zaginięcia

Zaginięcie Krzysztofa Dymińskiego. Policja wydała nowy komunikat!

19.07.2023  14:59
Zaginięcie Krzysztofa Dymińskiego. Jest komunikat policji!
Zaginięcie Krzysztofa Dymińskiego. Jest komunikat policji! Fot: DarSzach/Shutterstock, Facebook Agnieszka Dy

16-letni Krzysztof Dymiński zaginął niemal dwa miesiące temu. Wciąż niemal nic nie wiadomo o tym, co się z nim stało, lecz w ostatnim czasie policja wydała nowy komunikat.

Krzysztof Dymiński zaginął 27 maja. Wciąż nie wiadomo, co się z nim stało. Jego ostatnia wiadomość na Instagramie wskazuje natomiast na najgorsze – chłopak miał się tam pożegnać. Niemniej wciąż nie ma żadnych dowodów na to, że chłopak nie żyje. Dlatego trwają akcje poszukiwawcze, a matka chłopca apeluje w internecie o pomoc.

W rozmowie z „Faktem” opowiedziała o tym, jak zaginął jej syn, Krzysztof Dymiński.

Późno szłam spać, więc zajrzałam do jego pokoju. Pocałowałam go w czoło, czego zwykle nie robię i mówię "synu odłóż telefon, bo śpisz z telefonem". Odpowiedział "dobrze" i odłożył aparat Pomyślałam, że obudzę Krzyśka i zawiozę go na spotkanie. Zajrzałam do niego do pokoju i zobaczyłam, że nie ma go w łóżku. Pomyślałam sobie, że może jest w łazience albo w garażu, ale nigdzie go nie było. Poszłam do męża i mówię: "Daniel, nie ma Krzyśka" - mówiła pani Agnieszka w „Fakcie”.

Matka niedawno wyjawiła także, że jej rodzina zmaga się z hejtem ze strony internautów.

Zaginięcie Krzysztofa Dymińskiego. Jest nowy komunikat policji!

16-latek wyszedł z domu w Pogroszewie-Kolonii prawdopodobnie około czwartej w nocy. Pojechał autobusem do Warszawy, na Rondo Daszyńskiego. Stamtąd udał się metrem do Dworca Gdańskiego i poszedł do parku Traugutta. Kamera po raz ostatni rejestruje go na Moście Gdańskim, lecz miał on zostać zauważony później – w okolicach parku Traugutta.

Policja prosi o pomoc w odszukaniu nastolatka – chłopak ma 175 cm wzrostu, włosy ciemny blond, szczupłą budowę ciała, aparat na zębach. W dniu zaginięcia ubrany był w ciemne spodnie i ciemne buty marki Diesel, a także bluzę Adidasa.

11 lipca KPP dla powiatu warszawskiego zachodniego opublikowała nowy komunikat w sprawie zaginięcia 16-letniego Krzysztofa Dymińskiego. Zdaje się, że zmieniły się informacje dotyczące kontaktu:

Wydziałem Kryminalnym KPP dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego z siedzibą w Starych Babicach,05-082 Stare Babice, ul. Warszawska 276. Telefon: 47 724 3235, 47 724 39 00, 47 724 3901. E-mail: oficer.prasowy.warszawa-zach@ksp.policja.gov.pl - widzimy w komunikacie.

Poza tym powtarzają się informacje o miejscu i dacie zaginięcia, a także rysopis Krzysztofa Dymińskiego.

Jeśli przeżywasz kryzys i masz myśli samobójcze, skontaktuj się z Kryzysowym Telefonem Zaufania – 116 123 (codziennie 14-22), z Kryzysowym Telefonem Zaufania dla dzieci i młodzieży – 116 111 lub z Całodobowym centrum Wsparcia dla osób w kryzysie emocjonalnym – 800 70 22 22. Eksperci czekają na Twój telefon, daj sobie pomóc.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku.

logo Tu się dzieje