18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Prokuratura potwierdza

Zaginięcie Madeleine McCann. Reuters: nowe dowody

Wojciech Kozicki
01.06.2023  15:04
Zaginięcie Madeleine McCann. Reuters: znaleziono nowe dowody
Zaginięcie Madeleine McCann. Reuters: znaleziono nowe dowody Fot: Joao Matos/Associated Press/East News, Facebook

Zaginięcie Madeleine McCann i przełom? Trwają poszukiwania w rejonie zbiornika wodnego Barragem do Arade w Portugalii. Reuters ujawnia, że „prokuratura zabezpieczyła nowe dowody w sprawie”. Christian Bruckner zamordował dziecko?

Zaginięcie Madeleine McCann i nowe informacje. Zespół śledczych z Niemiec, Wielkiej Brytanii i Portugalii prowadzi poszukiwania w rejonie poszukiwania na zbiorniku wodnym Barragem do Arade w Portugali. To tam był wdziany Christian Bruckner, czyli główny podejrzany w sprawie, gdy zaginęła Maddie.

Zaginięcie Madeleine McCann. Prokuratura ujawnia nowe informacje

Prokuratura potwierdziła, że zostało odnalezionych wiele przedmiotów mogącymi być dowodami w sprawie Madeleine McCann. To czy rzeczywiście są powiązane ze sprawą dowiemy się jednak dopiero w kolejnych tygodniach.

Obszar wzdłuż zbiornika został przeszukany pod kątem możliwych dowodów. Wiele przedmiotów zostało zabezpieczonych w trakcie prac. Będą one oceniane w nadchodzących dniach i tygodniach

- oświadczyła niemiecka prokuratura. (Polsat News)

Tym samym 46-letni Christian Bruckner znów jest głównym podejrzanym o porwanie, a nawet zjedzenie Madeleine McCann. Obecnie odsiaduje w Niemczech wyrok za brutalny gwałt na staruszce. Z więzienia wysyła listy, w których zapewnia, że nie ma nic wspólnego z zaginięciem Maddie. Jak na razie w tej sprawie nie został oficjalnie oskarżony.

3-letnia Maddie zniknęła w maju 2007 roku z pokoju hotelowego w Portugalii przy Praia da Luz. W chwili jej zaginięcia rodzice byli z przyjaciółmi na kolacji w położonej nieopodal domu restauracji. 

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku.

logo Tu się dzieje