18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

"Tajemnicza kapliczka"

Zaginięcie Madeleine McCann. Znaleźli grób?

Wojciech Kozicki
01.06.2023  15:41
Zaginięcie Madeleine McCann. Tajemnicza kapliczka i grób?
Zaginięcie Madeleine McCann. Tajemnicza kapliczka i grób? Fot: FILIPE AMORIM/AFP/East News

Zaginięcie Madeleine McCann i przełom? Trwają poszukiwania w rejonie w zbiornika wodnego Barragem do Arade w Portugalii. Tymczasem pojawił się nowy trop – zeznania pary emerytów i „tajemnicza kapliczka”. Policja znałalokalizację grobu Maddie i to zlekceważyła?

Zaginięcie Madeleine McCann i nowe informacje. Trwają poszukiwania w rejonie poszukiwania na zbiorniku wodnym Barragem do Arade w Portugali, a prokuratura znalazła NOWE DOWODY. Tymczasem do brytyjskich mediów zgłosiło się też małżeństwo, które twierdzi, że w okolicy właśnie tego zbiornika wodnego znalazło tajemniczą kamienną kapliczkę.

Zaginięcie Madeleine McCann. Znaleźli grób... a policja to zlekceważyła?

Jak podaje Onet, para staruszków twierdzi, że w 2007 roku w Boże Narodzenie odkryli „prowizoryczny pomnik”. Powiadomili śledczych, ale „informacja została zignorowana”. Zanim policja zainteresowała się kapliczką, ktoś ją zdemontował.

Przypominają, że gdy rozmawiali z policją, donieśli, że na kapliczce znajdowało się zdjęcie zaginionej w maju 2007 roku 3-letniej Madeleine McCann.

Myśl o tym teraz przyprawia mnie o gęsią skórkę, ponieważ kiedy zobaczyliśmy, gdzie policja pracowała w ciągu ostatnich kilku dni, przypomniało mi się, że właśnie tam znajdował się rząd kamieni

- powiedzieli teraz wspomniani emeryci w rozmowie z The Independent.

Sprawa Madeleine McCann. Christian Bruckner zjadł Maddie?

3-letnia Maddie zniknęła w maju 2007 roku z pokoju hotelowego w Portugalii przy Praia da Luz. W chwili jej zaginięcia rodzice byli z przyjaciółmi na kolacji w położonej nieopodal domu restauracji. Madeleine zniknęła z mieszkania na parterze budynku, a matka dziecka Kate McCann zastała jedynie otwarte okno.

Obecnie głównym podejrzanym jest gwałciciel Christian Bruckner, który mógł porwać a nawet zjeść Madeleine McCann. Niestety, pojawiły się informacje, że policja rozważa zamknięcie śledztwa ze względów finansowych.

Para emerytów ponownie zgłosiła się po tym, jak do mediów trafiła informacja o przełomie w sprawie tajemniczego zaginięcia 3-latki. Policja przeszukiwała teren leśny w rejonie Algarve (południe Portugalii). Brytyjskie media donoszą o "istotnej poszlace", którą mieli odnaleźć na miejscu funkcjonariusze. Wykopali tam kilka dołów, a następnie pobrali z nich próbki do badań laboratoryjnych w Niemczech

- podaje Onet.pl.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku.

logo Tu się dzieje