18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Przerażające okrucieństwo

Zakopał psa żywcem. Policja prosi o pomoc

Wojciech Kozicki
17.07.2019  21:42
Pies zakopany żywcem w lesie - policja szuka potwora
Pies zakopany żywcem w lesie - policja szuka potwora Fot: Policja

Huta Komorowska i poszukiwania zwyrodnialca, który skazał zwierzę na śmierć w męczarniach. Na szczęście pies został w porę odnaleziony i uratowany. Policja informuje, że trwają poszukiwania potwora, który skrzywdził zwierzę.

Jeden z mieszkańców Huty Komorowskiej, gdy spacerował z wnukami po lesie, usłyszał piski i skomlenie psa. Po chwili niedaleko przystanku kolejowego odnalazł zwierzę. Okazało się, że ktoś zakopał psiaka żywcem. O sprawie została powiadomiona policja.

Na miejscu oprócz funkcjonariuszy zjawili się również technik kryminalistyki oraz lekarz weterynarii. Podano informację, że zwierzę zakopano na głębokości ok. 50 centymetrów i wciąż miało założony łańcuch. Obecnie pies przebywa w przytulisku  w Majdanie Królewskim i przechodzi badania.

Funkcjonariusze zwracają się z apelem do mieszkańców Huty Komorowskiej i okolicznych miejscowości o pomoc w ustaleniu właściciela zwierzęcia. Jeżeli ktokolwiek rozpoznaje psa ze zdjęcia prosimy o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Kolbuszowej tel. 17 22 75 310 – apeluje podkarpacka policja.

Przeczytaj więcej
Komentarze