18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Kochał za mocno?

Zakradał się do obory i gwałcił krowy. Wszystko uwieczniły kamery

01.09.2023  18:35
25-latek gwałcił krowy
25-latek gwałcił krowy Fot: Sara Winter/Shutterstock, Screen/X

Potężny jak stado bizonów skandal wybuchł w pobliżu miejscowości Dorset w Anglii. 25-letni mężczyzna miał zostać przyłapany na gwałceniu krów. Przyznał się do tego szokującego występku i grozi mu teraz do dwóch lat pozbawienia wolności.

Łobuz kocha najbardziej – to już wiemy. Ale co, jeśli łobuz kocha krowy? Nie może skończyć się happy endem, a przynajmniej nie dla Bogu ducha winnej mućki. Natomiast 25-latek mógł zapewne liczyć na szczęśliwe zakończenie (a pewnie nawet kilka), gdyby nie kamery, który uchwyciły jego niehumanitarny czyn.

Romans rozkwitł w pobliżu miejscowości Dorset w Anglii. Rolnicy podejrzewali, że coś dzieje się z ich bydłem i zdecydowali się zamontować kamery oraz alarm w oborze. Gdy przejrzeli nagrania z nocy, zobaczyli coś, co nie śniło się nawet najzagorzalszym libertarianom. Okazało się, że pewien mężczyzna zakrada się do obory w środku nocy i gwałci krowy.

25-latek gwałcił krowy. Grozi mu więzienie

Okazało się, że gwałciciel jest znany rolnikom – to niejaki Liam Brown z Bournemouth. Jego rodzina pracowała wcześniej na tej farmie, a sam Liam odwiedzał to miejsce już od dziecka. Jego miłość do żywego inwentarza kiełkowała i rosła więc wraz z nim. W końcu znalazła ujście.

Liam Brown przyznał się do czynów przed sądem. Jak pisze „Daily Mail”, 25-latek miał łzy w oczach, gdy opowiadał o tym, co zrobił. Ponadto jego winę w sprawie gwałtów na krowach potwierdziły badania DNA.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku.

logo Tu się dzieje