18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

"Związane nogi, zaklejone usta"

Zamordowana rodzina w Chodzieży. Nowe informacje

Wojciech Kozicki
25.04.2023  12:31
Zamordowana rodzin w Chodzieży. Nowe informacje
Zamordowana rodzin w Chodzieży. Nowe informacje Fot: PIOTR KAMIONKA/REPORTER

Potworna zbrodnia w Chodzieży i nowe informacje. Potwierdzono, że znaleziono 5 ciał w tym martwe kilkumiesięczne dziecko. Zwłoki miały „zaklejone usta, związane nogi”. Mowa jest o czterokrotnym zabójstwie i samobójstwie sprawcy.

5 ciał znalezionych w domu jednorodzinnym w Chodzieży w Wielkopolsce. Policja całą noc prowadziła oględziny miejsca zbrodni. Jak wynika z komunikatu prokuratury, 41-letni mężczyzna miał popełnić samobójstwo rozszerzone zabijając siebie i swoją rodzinę, w tym niemowlę.

Rozszerzone samobójstwo w Chodzieży. Nowe informacje

Prokurator Łukasz Wawrzyniak przekazał mediom, że mężczyzna zabił swoich rodziców (72 i 73 lata), a później uśmiercił kobietę i dziecko. Nie ma dowodów świadczących, że morderstwa dokonał ktoś z zewnątrz. Finalnie zwyrodnialec odebrał sobie życie.

Służby zaalarmowano po godz. 20 w poniedziałek. St. asp. Karolina Smardz-Dymek z policja w Chodzieży przekazała w rozmowie z TVN24, że początkowo zgłoszenie dotyczyło śmierci dwóch osób. Nieoficjalnie służby dość szybko mówiły, że doszło do samobójstwo rozszerzonego. Informację tę potwierdził we wtorek prok. Łukasz Wawrzyniak – pisze Wirtualna Polska.

Wirtualna Polska nieoficjalnie podaje, że 38-letnia kobieta miała usta zaklejone taśmą i związane nogi. 4-miesięczne niemowlę leżało zabite pod kołdrą. Wszystkie zabite osoby miał rany szyi. Znaleziono też nóż, którym miały zostać zadane.

Rzecznik wielkopolskiej policji Andrzej Borowiak powiedział PAP, że policję o pomoc poprosiły osoby, które nie mogły skontaktować się z domownikami. 

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku.

logo Tu się dzieje