18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Wyczuła niezły interes

Zasnął na przystanku. Kobieta "wzięła sprawy w swoje ręce" [WIDEO]

Wojciech Kozicki
02.07.2019  14:14
Kradzież Krakowie - mężczyzna nawet nie wiedział, że złodziejka się do niego dobrała
Kradzież Krakowie - mężczyzna nawet nie wiedział, że złodziejka się do niego dobrała Fot: Policja

Nie śpij, bo cię okradną! To nie jedynie głupie powiedzonko, o czym przekonał się pewien mieszkaniec Krakowa. Siedział po zmroku na przystanku i postanowił uciąć sobie drzemkę, ale zapomniał, że okazja czyni złodzieja.

Kraków i kradzież zarejestrowana przez kamerę monitoringu. 23 czerwca ok. godziny 1:00 w nocy mężczyzna zasnął na przystanku przy Alei Trzech Wieszczów. Na miejscu pojawiła się kobieta, która postanowiła się nim "zająć". Nie zrobiła tego jednak z troski o śpiocha, ale po prostu wyczuła niezły interes.

Kobieta ma fach w rękach?

Dwóch jej kompanów stanęło na czatach, a ona sprawdziła, czy ofiara nie reaguje i zabrała jej telefon oraz portfel. 39-latka planowała sprzedać łupy, ale nie miała pojęcia, że przez kamerę obserwuje ją czujna operatorka Straży Miejskiej.

Wkrótce złodziejka i jej pomocnicy zostali zatrzymani przez policję. Grozi im kara pozbawienia wolności nawet do 5 lat. 

Policjanci obudzili śpiocha i sprawdzili, czy nie wymagał pomocy medycznej. Złodziejka musiała naprawdę mieć fach w rękach, bo mężczyzna nie miał pojęcia, że został okradziony. Krakowska policja opublikowała nagranie wideo z tej kradzieży ku przestrodze.

Kradzież w Krakowie na przystanku:

Czytaj także