18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Interes padł. Stanie przed sądem

Zatrzymali go za narkotyki. Miał w majtkach niezły towar

Wojciech Kozicki
31.01.2023  15:25
Narkotyki w Polsce i kolejny sukces polskiej policji
Narkotyki w Polsce i kolejny sukces polskiej policji Fot: Oleg Marusic/REPORTER/East News

Narkotyki w Polsce i niecodzienne zatrzymanie. Policja ponownie zatrzymała dilera i posiadacza heroiny. Gdyby udał się na podryw, śmiało mógłby chwalić się niewiastom, że miał w gaciach mocny towar. Nie skłamałby.

Lubuskie i sukces policji w walce z narkotykami. Funkcjonariusze pojechali do mieszkania 39-latka, którego poszukiwali z powodu konieczności odbycia kary pozbawienia wolności. Dorze znali tego łobuza, bo narkotyki to był dla niego chleb powszedni. Wniosków jednak wyciągnąć nie umiał i znowu wpadł, tym razem z heroiną. Gdzie ją ukrył?  Oj, tam, wlaśnie tam...

Narkotyki na chacie? Dilerze, zdejmuj gacie!

Sulęcińscy policjanci z wydziały kryminalnego w końcu znaleźli 39-latka z gminy Torzym. W 2021 roku miał już postawione zarzuty posiadania, odpłatnego udzielania oraz przemytu wewnątrzwspólnotowego heroiny. Sąd zdecydował, że ma spędzić w więzieniu rok i 10 miesięcy, ale nie miał zamiaru dobrowolnie poddać się karze. Sierżant sztabowy Klaudia Biernacka z Komendy Powiatowej Policji w Sulęcinie potwierdziła, że wydano nakaz doprowadzenia w celu odbycia kary.

Kryminalni pojechali do miejsca zamieszkania 39-latka - przekazała Biernacka. - Gdy ten otworzył drzwi, od razu przystąpili do przeszukania pomieszczeń. Podejrzewali, że nadal popełnia on przestępstwa narkotykowe – poinformowała Biernacka. (Polsat News)

Policjanci znaleźli gagatka i okazało się, że znów miał przy sobie heroinę… tym razem w bieźlinie! W sumie znaleziono 15 foliowych kulek z narkotykiem. Za posiadanie nielegalnej substancji usłyszy kolejne zarzuty i grożą mu dodatkowe trzy lata odsiadki.

Czy teraz koledzy spod celi skrupulatnie przeszukają jego skrytki w poszukiwaniu towaru?

Źródło: Polsat News

Czytaj także