18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Nokaut

Zatrzymanie Mameda Ch. Policja ujawniła szczegóły akcji [VIDEO]

12.06.2019  20:46
Zatrzymanie Mameda Ch. Policja ujawniła szczegóły akcji [VIDEO]
Zatrzymanie Mameda Ch. Policja ujawniła szczegóły akcji [VIDEO] Fot: ADAM JANKOWSKI/REPORTER

Mamed Ch. niedawno ogłosił koniec kariery sportowej. Wygląda na to, że zbiegnie się on z końcem jego wolności. Sportowca zatrzymała policja.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach wspólnie z funkcjonariuszami BOA weszli na teren posesji pod Olsztynem i zatrzymali 38-letniego sportowca. 

Zobacz także

Jest on podejrzany o czynny udział w przestępczości zorganizowanej, a sprawa konkretnie dotyczy paserstwa luksusowych samochodów. Jest to kolejne zatrzymanie w tej sprawie, która prowadzona jest od 2018 roku. Wcześniej w ręce służb trafiły już 4 osoby. 

Brutalne zatrzymanie Mameda

Policja opublikowała nagranie z zatrzymania sportowca. 

Na polecenie prokuratora Śląskiego Wydziału Zamiejscowego Departamentu do Spraw Przestępczości Zorganizowanej i Korupcji Prokuratury Krajowej w Katowicach funkcjonariusze Centralnego Biura Śledczego Policji zatrzymali Mameda Ch. w sprawie paserstwa luksusowych samochodów – mówiła dla TVP Info rzeczniczka Prokuratury Krajowej.

Myślicie, że się z tego wykaraska?

Zobacz także

Zatrzymanie Mameda Ch. - wideo policyjne:

Czytaj także