18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Tragedia w Zawierciu

Zwłoki noworodka w rzece. Policja znalazła nastoletnią matkę

07.05.2019  16:31
Zwłoki noworodka w rzece. Policja znalazła nastoletnią matkę
Zwłoki noworodka w rzece. Policja znalazła nastoletnią matkę Fot: Shutterstock

1 maja w rzece Krztynia w Zawierciu znaleziono zwłoki noworodka. Teraz policji udało się odnaleźć jego matkę. To 17-latka.

Ciało noworodka w rzece Krztynia zauważył przypadkowy przechodzień. Osoba ta powiadomiła policję, a ta wydobyła zwłoki z wody.

Penetracja przyległego terenu nie doprowadziła do ujawnienia żadnych śladów. Zwłoki zostały przewiezione do Zakładu Medycyny Sądowej w Katowicach - powiedział wp.pl prokurator Dariusz Bereza.

Śledczy od razu przystąpili do poszukiwania matki dziewczynki. Tę udało się odnaleźć dzięki personelowi jednej z placówek medycznych na Śląsku.

17-latka wrzuciła córeczkę do rzeki

Jak się okazuje, do ośrodka kilka dni temu zgłosiła się mocno krwawiąca nastolatka. Po przebadaniu 17-letniej dziewczyny okazało się, że urodziła dziecko.

Nieletnia matka została już przesłuchana. Przyznała, że zaraz po urodzeniu córeczki wrzuciła ją do rzeki. Nie wiadomo na razie, czy dziewczynka wtedy żyła. To śledczy ustalą dzięki sekcji zwłok dziecka.

Przeczytaj więcej
Komentarze