18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

7 osób w areszcie

Zbiorowy gwałt na dziecku. Zatrzymano pracownika agencji rządowej

25.01.2023  09:13
Zbrodnia w Indiach
Zbrodnia w Indiach Fot: Mariusz-Mario-Galas/Shutterstock

Do strasznej zbrodni doszło w północno-zachodnich Indiach. Dziewczynkę ostatni raz widziano w autobusie do miasta Udajpar. Później 12-latka została uprowadzona i wykorzystana seksualnie przez wiele osób. Do teraz zatrzymano siedmiu podejrzanych, w tym pracownika agencji rządowej.

Na początku stycznia doszło do potwornej zbrodni w Indiach, jednak dopiero kilka dni temu poinformowały o tym lokalne media. Grupa mężczyzn dokonała zbiorowego gwałtu na dziecku. 12-letnia ofiara była ostatni raz widziana, jak jechała autobusem do miasta Udajpur w północno-zachodnich Indiach, gdzie miała się spotkać ze znajomymi.

Tam wsiadła do samochodu, który zawieźć ją miał do miasta Dharamsala. Następnie przetrzymywano ją i wielokrotnie wykorzystano seksualnie.

Gwałt na dziecku w Indiach

Do gwałtu na 12-letniej dziewczynce miało dojść kilkukrotnie w kilku różnych miejscach, nie tylko w mieście Dharamsala.

Rozpoczęto poszukiwania dziewczynki, gdy ojciec zgłosił na policję jej zaginięcie. Służby stanęły na wysokości zadania – udało się odkryć miejsce przetrzymywania dziecka i aresztować podejrzanych. Ma być ich aż siedmiu, a jednym z nich jest pracownik rządowej agencji.

Źródło: Radio ZET

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku.

Czytaj także