18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Potwory, nie ludzie

Zbiorowy gwałt na turystce. Koszmarny finał wakacji

02.09.2019  08:47
Zbiorowy gwałt na turystce. Koszmarny finał wakacji
Zbiorowy gwałt na turystce. Koszmarny finał wakacji Fot: http://foto.fritz.st/EAST NEWS

27-latka z Francji została zgwałcona podczas pobytu na Costa Brava. Wykorzystali ją trzej mężczyźni na jednej z popularnych, tamtejszych plaż. 

Hiszpańska policja wszczęła śledztwo w sprawie koszmarnego gwałtu na Costa Brava. Jak wynika z relacji ofiary, sprawcy najpierw ją uprowadzili sprzed klubu nocnego w kurorcie Platja d’Aro w pobliżu Girony, następnie wykorzystali na plaży.

Okrutny gwałt zbiorowy na 27-letniej turystce

Francuzka była w klubie z koleżanką. Ostatecznie wyszła z niego sama i to złożyło się na nieszczęście. Ofierze okrutnego gwałtu pomógł przypadkowy przechodzień - to również on zawiadomił policję, która zaczęła działać bezzwłocznie. 

27-latka trafiła do szpitala, w którym zapewniono jej kompleksową opiekę medyczną. W trakcie śledztwa zaś policja gromadzi dowody, które mają jej pomóc w złapaniu napastników.

Jest to kolejne takie zdarzenie w Hiszpanii. W ostatnim miesiącu aresztowani zostali mężczyźni z Francji w wieku od 18 do 19 lat, którzy mieli dopuścić się gwałtu na turystce z Norwegii w mieście Benidorm. 

Mamy nadzieję, że w przypadku 27-letniej Francuzki, również sprawiedliwości stanie się zadość. 

Przeczytaj więcej
Komentarze