18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Nowe informacje w sprawie

Jest zdjęcie ojca Dawidka. Policja prosi o pomoc

Wojciech Kozicki
13.07.2019  10:44
Trwają poszukiwania Dawida - policja pokazała zdjęcie jego ojca
Trwają poszukiwania Dawida - policja pokazała zdjęcie jego ojca Fot: Policja, Tomasz Jastrzebowski/REPORTER/East News

Wciąż trwają poszukiwania Dawida Żukowskiego z Grodziska Mazowieckiego, a w sprawie pojawiają się nowe informacje. Policja zdecydowała się pokazać zdjęcie ojca Dawida i szuka osób, które widziały go w środę 10 lipca.

Wciąż nie wiadomo, gdzie jest 5-letni Dawidek Żukowski. Odnaleziono samochód, którym wiózł go ojciec, a policjanci posiadają już nagranie z monitoringu, na którym widoczna jest tajemnicza Skoda. Dziecko nadal pozostaje jednak zaginione.

Ojciec Dawida Żukowskiego - zdjęcie

Policja zdecydowała, że opublikuje zdjęcie ojca Dawida Żukowskiego. Chociaż mężczyzna nie żyje, śledczy chcą ustalić, gdzie przebywał i jaką trasą mógł jechać z Dawidem 10 lipca. Liczą, że osobę na zdjęciu rozpoznają świadkowie i udzielą pomocnych informacji.

Warszawska policja podaje, że ojciec Dawida był ubrany w czarną kurtkę, granatowe materiałowe spodnie i koszulę polo z jasnym kołnierzykiem. Informacje można przekazywać telefonicznie na nr 112 lub 22 755-60-10 (-11, -12, -13)

Dawid Żukowski - informacje

Ojciec Dawida Żukowskiego zabrał go z domu w Grodzisku Mazowieckim w środę 10 lipca. Wkrótce podano informację, że mężczyzna nie żyje, ponieważ został potrącony przez pociąg. Prawdopodobnie popełnił samobójstwo. Jak nieoficjalnie ustalili dziennikarze Onetu, mógł mieć problemy finansowe z powodu hazardu i zdecydował się sprzedać dziecko.

Czytaj także