18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

"Nikt Iwony nie znajdzie"

Zeznania ws. Wieczorek: zgwałcona, zamordowana

17.01.2023  11:08
Zeznania w sprawie Iwony Wieczorek: zgwałcona, zamordowana
Zeznania w sprawie Iwony Wieczorek: zgwałcona, zamordowana Fot: Facebook

Sprawa zaginięcia Iwony Wieczorek i wstrząsające zeznania Krzysztofa K. Czy Iwona Wieczorek została odurzona narkotykami i zgwałcona? Czy policja odnajdzie zwłoki Iwony Wieczorek? 

Co się stało z Iwoną Wieczorek? Super Express i Plotek przypominają zeznania powiązanego z przestępczym światem Krzysztofa K., który twierdził, że jego znajomy ujawnił mu tragiczne losy Iwony Wieczorek. Tajemniczy Marcin wyznał, że Iwona Wieczorek została w klubie odurzona narkotykami, bo ktoś chciał ją zgwałcić, a później zabić. Gdzie są ukryte zwłoki Iwony Wieczorek?

Iwona Wieczorek zamordowana? Szokujące zeznania

Marcin miał powiedzieć Krzysztofowi K., że mężczyźni w samochodzie czekali na Iwonę Wieczorek w lasku niedaleko wejścia na plażę. Podobno grożono jej bronią i kazano wsiąść do auta. Marcin miał też wyznać, że „kompan w zbrodni miał ciągnąć przed zgwałceniem Iwonę za włosy”.

Marcin powiedział mi tylko, że ten kolega zadzwonił do niego, aby przyjechał pod klub w Sopocie. To było po awanturze z tą dziewczyną. Iwona zorientowała się, że on podał jej narkotyk, bo chciał się z nią zabawić. Oni czekali na Iwonę w lasku, ten lasek znajduje się po lekkim ukosie od wejścia 63. Wiedzieli, którędy Iwona będzie wracać do domu i pojechali w to miejsce, którędy miała przechodzić, i czekali na nią w samochodzie. Marcin miał podejść do Iwony, przyłożył jej broń do ramienia i kazał wsiąść do samochodu. Iwona go posłuchała, siadła na przedzie, po stronie pasażera - cytuje słowa Krzysztofa K. plotek.pl.

Jak przypomina Plotek, Krzysztof K. zeznał, iż Iwona Wieczorek została zamordowana, a konkretnie uduszona i „zakopana obok działki”. Jego przyjaciel miał zapewniać, że nikt nie znajdzie zwłok Iwony Wieczorek.

Pamiętam, że on mówił, iż jego kompan w zbrodni miał ciągnąć przed zgwałceniem Iwonę za włosy, to miało stać się przy krzewach i oczku wodnym na działce. Marcin opowiadał mi o tym, że nikt Iwony nie znajdzie, był pewien, że wybrali z tym kolegą bardzo dobre miejsce do ukrycia zwłok Iwony. Ona miała być uduszona przez nich po zgwałceniu, potem ją zakopali obok tej działki – zeznał Krzysztof K.

W tym tygodniu były policjant Dariusz Loranty powiedział, że również bierze pod uwagę, że Iwona Wieczorek została zgwałcona i zamordowana, a do tego prawdopodobnie wsiadła do czyjegoś samochodu, gdy zaniknęła. Zasugerował, że matka Iwony Wieczorek prawdopodobnie wiedziała, że znajomy Iwony Wieczorek usuwał pliki z jej komputera tuż po zaginięciu.

Więcej informacji na temat sprawy Iwony Wieczorek znajdziesz pod tym linkiem.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku.

Źródło: Plotek, Super Express

Czytaj także